For Honor – mieliśmy frakcje, teraz pora na klasy postaci. Spory gameplay!

For Honor – mieliśmy frakcje, teraz pora na klasy postaci. Spory gameplay!
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Gracze będą mieli do wyboru w sumie 12 różnych bohaterów.

Ubisoft publikuje kolejny materiał dotyczący For Honor, na którym producent tytułu opowiada o dostępnych w grze klasach postaci. Tych będzie cztery na każdą z trzech frakcji, zatem jak łatwo policzyć, czeka na nas tuzin bohaterów.

Pierwszą klasą będzie Vanguard – to taki średniak, z wyważonymi umiejętnościami dotyczącymi obrony oraz ataku. Druga klasa – Assassin – świetnie nada się do szybkich akcji, lecz gorzej poradzi sobie w obronie. Dalej mamy Heavy, czyli jak sama nazwa wskazuje, będzie to swego rodzaju czołg – wolny, lecz niezwykle silny i dobrze opancerzony. Na koniec Hybrid – ta klasa połączy w sobie cechy wszystkich poprzednich.

Warto zaznaczyć, że każdą postać będziemy mogli personalizować, wybierając m.in. jej płeć, kolor skóry czy uzbrojenie. Jak zaznaczają twórcy For Honor, wspomniane klasy będą się też różniły w zależności od frakcji, czyli Vanguard w odmianie samuraja będzie miał inne statystyki niż Vanguard będący wikingiem lub rycerzem.

For Honor – edycja kolekcjonerska, tryby gry, podzielony ekran, klasy postaci i testy alpha

Deweloperzy pokazali świetny i dynamiczny trailer tytułu, w którym przedstawiono trzy frakcje. Możemy zostać Wikingiem, Samurajem lub Średniowiecznym Rycerzem. W ramach każdej frakcji dostępne będą cztery postacie charakteryzujące się odmiennymi możliwościami oraz bronią. Jak zatem łatwo policzyć, wychodzi 12 różnych postaci.

Zdradzono również, że następne testy alpha For Honor wystartują już 15 września i potrwają przez trzy dni. Będą one zamknięte, więc tylko wybrańcy zostaną dopuszczeni do sprawdzenia produkcji. Zapisy są przyjmowane na tej stronie.

Zapraszamy na zwiastun, a po krótkiej przerwie na oglądanie znajdziecie poniżej kolejne informacje dotyczące For Honor:

Ubisoft zdradził, że For Honor zaoferuje nam pięć trybów rozgrywki. Będzie deathmatch (drużyny czteroosobowe), pojedynki jeden na jednego czy zabawa polegająca na przejmowaniu określonych punktów na mapie. Co ciekawe, w przypadku konsol PlayStation 4 i Xbox One, zagramy również na podzielonym ekranie!

Na koniec…

Edycja kolekcjonerska For Honor

Tutaj gwoździem programu będą trzy hełmy w skali 1:3, które możecie zobaczyć na grafice poniżej. To oczywiście nie wszystko. Kolekcjonerka ma zawierać:

  • Pudełko kolekcjonerskie;
  • Gra For Honor;
  • Ekskluzywne litografie;
  • Soundtrack na płycie CD;
  • Przepustka Sezonowa;
  • Ekskluzywne dodatki;
  • Trzy hełmy z metalu w skali 1:3.
For Honor
For Honor

Przypominamy, że premiera For Honor została zaplanowana na 14 lutego przyszłego roku. Zagramy na PCoraz konsolach obecnej generacji: PlayStation 4 i Xbox One.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie