Darmowe nowości w For Honor coraz bliżej

Filmiki wypchane po brzegi nowościami.

Czwarty sezon For Honor, zatytułowany Porządek i Spustoszenie, pojawi się jednocześnie na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 14 listopada.

Porządek i Spustoszenie zawierać będzie nową bezpłatną zawartość do For Honor, w tym zupełnie nowy tryb Tribute 4 na 4, dwóch dodatkowych bohaterów, dwie dodatkowe mapy oraz nowe elementy personalizacji i ulepszenia rozgrywki.

W „Porządku i spustoszeniu” witamy dwóch nowych bohaterów frakcji Samurajów i Wikingów: aramushę i szamankę. Postacie te są natychmiastowo odblokowane i dostępne na wyłączność przez okres 7 dni dla posiadaczy przepustki sezonowej. Po upływie tego czasu wszyscy gracze będą mogli odblokować je za odpowiednią ilość stali.

W sezonie 4 pole bitwy powiększy się również o dwie nowe mapy: wznoszące się ponad ziemią „Miasto targowe” oraz pełne brutalnych starć „Przewężenie”. Obydwie mapy będą darmowe dla wszystkich graczy. Ponadto w grze pojawi się zupełnie nowa broń oraz zbroje zapewniające kolejne możliwości personalizacyjne dla wszystkich postaci.
Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.