For Honor na PS4 ładniejsze po premierze? Finalna wersja vs E3 2016

Różnice rzeczywiście są widoczne.

Podczas ostatnich targów E3 mogliśmy zobaczyć fragment kampanii fabularnej z For Honor, ukazujący szturm hordy wikingów na twierdzę samurajów. Jeśli jesteście ciekawi, jak tytuł zmienił się od tamtej pory, wystarczy załączyć poniższy materiał, który zestawia zeszłoroczne sceny z ostateczną wersją gry, złapaną na PlayStation 4. Za porównanie odpowiada YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1.

Przypominamy, że For Honor zadebiutowało na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One dosłownie dwa dni temu, 14 lutego.

For Honor – planowane dodatki w szczegółach. Nowe postacie, mapy…

Ubisoft podaje informacje na temat zawartości do For Honor, którą otrzymamy w ciągu nadchodzących miesięcy. Przyjęto tutaj podobny model jak przy Rainbow Six Siege, gdzie występują sezony, w ramach których dostajemy kolejne postacie i mapy. Tak samo jak w przypadku wspomnianej strzelaniny, kupimy do For Honor przepustkę sezonową, zapewniającą wcześniejszy dostęp do nowych elementów gry.

Na początek warto zaznaczyć, że nadchodzące dodatki do For Honor będą darmowe, a przepustka sezonowa pozwoli zagrać w nie z tygodniowym wyprzedzeniem. To jednak nie jedyny przywilej dla kupujących season pass. Otrzymają oni również sześć strojów dla nowych wojowników, bonusowego emotikona, ekskluzywne trzy emblematy oraz trzy paczki z ekwipunkiem. Dodatkowo przepustkowicze mogą liczyć na tzw. status mistrza, który będzie ważny 30 dni, w ciągu których będziemy zdobywać więcej punktów doświadczenia dla siebie oraz grających z nami znajomych.

Co znajdziemy w zapowiadanych dodatkach i ile ich będzie? Gracze For Honor dostaną w ciągu roku po premierze gry cztery sezony (dodatki). Pierwszy sezon otrzyma nazwę Duma i Podbój, a każde kolejne będą udostępniane w trzymiesięcznych odstępach czasu. W każdym sezonie zobaczymy 2 nowe postacie, 2 kolejne mapy, nowe nagrody, uzbrojenie i bronie. Darmowe aktualizacje dodadzą do For Honor również nowe funkcje oraz tryby rozgrywki. Będą turnieje oraz rankingi, w których powalczymy o jak najwyższą pozycję.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.