For Honor – trzy krwawe zwiastuny przed jutrzejszymi testami alpha

For Honor – trzy krwawe zwiastuny przed jutrzejszymi testami alpha
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Kto chce, może się jeszcze zapisywać na testowanie gry i liczyć na szczęście.

Ubisoft pozwoli bowiem wziąć udział z rozpoczynających się 15 września testach alpha For Honor jedynie wybranym osobom. Zgłoszenia są jeszcze przyjmowane na oficjalnej stronie produkcji, więc co szkodzi spróbować?

Podczas sprawdzania gry dostaniemy do wyboru nie tylko trzy postacie, które ogrywali wcześniejsi testerzy. Do wojowników Kensei, Warden i Raider dołączą tym razem Pogromca, Orochi oraz Berserk.

Pogromcy – to byli więźniowie na siłę wcieleni w szeregi armi. Dzisiaj to jednostki elitarne. Silnie opancerzeni, polegający na defensywnym stylu walki mającym najpierw osłabić wroga poprzez zredukowanie jego wytrzymałości a następnie dobicu wykończonych jednostek. Pnąc się w górę w hierarchii rycerskiej zyskali szacunek braci. Natomiast ich czyny na polu walki pozwoliły zdobyć im zaufanie całej armii.

Orochi – to cesarska jednostka Samurajów, której celem jest asasynacja. Pojawiają się na polu bitwy jak duchy, terroryzując i bezwzględnie likwidując wszystkich, którzy wejdą im w drogę. Lekko uzbrojeni, wykształceni w sztuce skradania i blefu rozprawiają się z wrogiem przy użyciu katany. Znają wiele sposobów na pozbycie się wroga – począwszy od rzucania nożami a skończywszy na zatrutym ostrzu.

Berserkowie – to pełni chaotyczni i brutalni Vikingowie walczący labrysami. Ich dzika miłość do walki przepełnia serca wrogów strachem. Berserkowie walczą niestrudzenie przełamując obronę wroga zanim ta zostanie właściwie zaplanowana. Nie dbają o własną obronę i kosztem własnego bezpieczeństwa próbują zgładzić jak największą liczbę wrogów.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun prezentujący każdego z wojowników, a pod nimi przypominamy filmiki dla pozostałej, wspomnianej już starszej trójki. Przypominamy również, że For Honor zadebiutuje 14 lutego przyszłego roku na komputerach PC oraz konsolach obecnej generacji: PlayStation 4 i Xbox One.

Kensei, Warden i Raider

For Honor – frakcje, a w nich po cztery klasy postaci

Ubisoft publikuje kolejny materiał dotyczący For Honor, na którym producent tytułu opowiada o dostępnych w grze klasach postaci. Tych będzie cztery na każdą z trzech frakcji, zatem jak łatwo policzyć, czeka na nas tuzin bohaterów.

Pierwszą klasą będzie Vanguard – to taki średniak, z wyważonymi umiejętnościami dotyczącymi obrony oraz ataku. Druga klasa – Assassin – świetnie nada się do szybkich akcji, lecz gorzej poradzi sobie w obronie. Dalej mamy Heavy, czyli jak sama nazwa wskazuje, będzie to swego rodzaju czołg – wolny, lecz niezwykle silny i dobrze opancerzony. Na koniec Hybrid – ta klasa połączy w sobie cechy wszystkich poprzednich.

Warto zaznaczyć, że każdą postać będziemy mogli personalizować, wybierając m.in. jej płeć, kolor skóry czy uzbrojenie. Jak zaznaczają twórcy For Honor, wspomniane klasy będą się też różniły w zależności od frakcji, czyli Vanguard w odmianie samuraja będzie miał inne statystyki niż Vanguard będący wikingiem lub rycerzem.

For Honor – edycja kolekcjonerska, tryby gry i podzielony ekran

Ubisoft zdradził, że For Honor zaoferuje nam pięć trybów rozgrywki. Będzie deathmatch (drużyny czteroosobowe), pojedynki jeden na jednego czy zabawa polegająca na przejmowaniu określonych punktów na mapie. Co ciekawe, w przypadku konsol PlayStation 4 i Xbox One, zagramy również na podzielonym ekranie!

Na koniec…

Edycja kolekcjonerska For Honor

Tutaj gwoździem programu będą trzy hełmy w skali 1:3, które możecie zobaczyć na grafice poniżej. To oczywiście nie wszystko. Kolekcjonerka ma zawierać:

  • Pudełko kolekcjonerskie;
  • Gra For Honor;
  • Ekskluzywne litografie;
  • Soundtrack na płycie CD;
  • Przepustka Sezonowa;
  • Ekskluzywne dodatki;
  • Trzy hełmy z metalu w skali 1:3.
For Honor
For Honor
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie