For Honor – trzy brutalne zwiastuny, trzech brutalnych bohaterów

For Honor – trzy brutalne zwiastuny, trzech brutalnych bohaterów
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Ubisoft prezentuje Samuraja, Rycerza oraz Wikinga.

Deweloperzy podzielili się kolejnymi materiałami z nowego IP zatytułowanego For Honor, które zadebiutuje 14 lutego przyszłego roku na komputerach PC oraz konsolach obecnej generacji: PlayStation 4 i Xbox One.

Tym razem możemy spojrzeć na trzy frakcje – Samuraja, Średniowiecznego Rycerza oraz Wikinga. W ramach każdej frakcji dostępne będą cztery postacie charakteryzujące się odmiennymi możliwościami oraz bronią. Jak zatem łatwo policzyć, wychodzi 12 różnych śmiałków.

Wybrane osoby będą mogły poprowadzić wspomniane frakcje do boju podczas zamkniętych testów alpha For Honor, które wystartują już 15 września i potrwają przez trzy dni. Zapisy na sprawdzanie gry są przyjmowane na oficjalnej stronie produkcji.

Zapraszamy do oglądania i dzielenia się komentarzami – która z frakcji najbardziej przypadła Wam do gustu?

For Honor – frakcje, a w nich po cztery klasy postaci

Ubisoft publikuje kolejny materiał dotyczący For Honor, na którym producent tytułu opowiada o dostępnych w grze klasach postaci. Tych będzie cztery na każdą z trzech frakcji, zatem jak łatwo policzyć, czeka na nas tuzin bohaterów.

Pierwszą klasą będzie Vanguard – to taki średniak, z wyważonymi umiejętnościami dotyczącymi obrony oraz ataku. Druga klasa – Assassin – świetnie nada się do szybkich akcji, lecz gorzej poradzi sobie w obronie. Dalej mamy Heavy, czyli jak sama nazwa wskazuje, będzie to swego rodzaju czołg – wolny, lecz niezwykle silny i dobrze opancerzony. Na koniec Hybrid – ta klasa połączy w sobie cechy wszystkich poprzednich.

Warto zaznaczyć, że każdą postać będziemy mogli personalizować, wybierając m.in. jej płeć, kolor skóry czy uzbrojenie. Jak zaznaczają twórcy For Honor, wspomniane klasy będą się też różniły w zależności od frakcji, czyli Vanguard w odmianie samuraja będzie miał inne statystyki niż Vanguard będący wikingiem lub rycerzem.

For Honor – edycja kolekcjonerska, tryby gry i podzielony ekran

Ubisoft zdradził, że For Honor zaoferuje nam pięć trybów rozgrywki. Będzie deathmatch (drużyny czteroosobowe), pojedynki jeden na jednego czy zabawa polegająca na przejmowaniu określonych punktów na mapie. Co ciekawe, w przypadku konsol PlayStation 4 i Xbox One, zagramy również na podzielonym ekranie!

Na koniec…

Edycja kolekcjonerska For Honor

Tutaj gwoździem programu będą trzy hełmy w skali 1:3, które możecie zobaczyć na grafice poniżej. To oczywiście nie wszystko. Kolekcjonerka ma zawierać:

  • Pudełko kolekcjonerskie;
  • Gra For Honor;
  • Ekskluzywne litografie;
  • Soundtrack na płycie CD;
  • Przepustka Sezonowa;
  • Ekskluzywne dodatki;
  • Trzy hełmy z metalu w skali 1:3.
For Honor
For Honor
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie