Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Final Fantasy VII Remake 2. Square Enix obiecuje szybką premierę

Choć na pierwszą część Final Fantasy VII Remake musieliśmy czekać ponad cztery lata od jej zapowiedzi, z dwójką ma być znacznie szybciej.

Prace nad Final Fantasy VII Remake Part 2 weszły na pełne obroty, a Square Enix chce wydać grę jak najszybciej – wynika z najnowszego wywiadu, jakiego twórcy gry udzielili magazynowi Famitsu.

Reżyser gry,Tetsuya Nomura, powiedział, że dzięki pracy włożonej w pierwszą odsłonę Final Fantasy VII Remake, kontynuacja będzie w stanie osiągnąć wyższy poziom jakości.

Nomura dodał, że ma świadomość, iż wszyscy chcą zobaczyć Part 2 jak najszybciej. Zaznaczył, że cel studia jest taki sam. Ponadto usłyszeliśmy, że drugi Final Fantasy VII Remake ma zawierać jeszcze więcej różnic względem oryginału, niż widzieliśmy to w Part 1.

Final Fantasy 7 Remake jest wielkim sukcesem – w ciągu pierwszych trzech dni od premiery, wysłano do sklepów i sprzedano w dystrybucji cyfrowej ponad 3,5 mln egzemplarzy.

Jak pisaliśmy w naszej recenzjiFinal Fantasy VII Remake zapewnia długą i wciągającą historię, którą zgłębiać będziecie przez kilkadziesiąt godzin. To hołd złożony dla jednej z najważniejszych gier, jakie kiedykolwiek zostały wydane.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się