Final Fantasy VII Remake za łatwe? Z tym modem zaczniecie grę na “hardzie”

Final Fantasy VII Remake PG
PC

Fan stworzył zmodowany plik zapisu do Final Fantasy VII Remake. Teraz możecie od razu rozpocząć grę na najwyższym poziomie trudności.

Choć remake siódmej części “finala” nie należy do najlepszych, wielu graczy i tak postanowiło zanurzyć się w świat tego uniwersum.

Final Fantasy VII Remake z trybem dla prawdziwych wyjadaczy

Seria Final Fantasy brzmi jak idealna baza pod różnego rodzaju mniej lub bardziej dziwaczne modyfikacje. Jedna z najnowszych nie dodaje zbyt wiele ani nie ułatwia gry, a wręcz przeciwnie – utrudnia ją.

Initial Hard Mode Challenge to modyfikacja dostępna na Nexus Mods. Spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród społeczności szukającej większych wyzwań od samego początku. FF nie jest przecież znane z wymagającego poziomu trudności jak choćby Dark Souls. Nie przeszkodziło to jednak niektórym na “utrudnienie” rozgrywki.

Dzięki wspomnianej modyfikacji możecie rozpocząć grę od razu na “hardzie”. Wiąże się to jednak z postaciami na pierwszym poziomie, bez dodatkowego wyposażenia czy akcesoriów. Brzmi jak prawdziwe wyzwanie nie tylko dla weteranów, ale też nowych, żądnych wrażeń graczy i zapewne takie właśnie jest.

Już wcześniej pisaliśmy o remake’u FF VII, który spotkał się z dość sporą liczbą negatywnych komentarzy. Nawet specjaliści zauważyli, że to “najgorsze wydanie gry AAA na PC od dawna“. Auć. Liczymy, że patche naprawią wszelkie problemy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie