Film Uncharted wylądował w Microsoft Store. Komuś pomyliły się sklepy?

Uncharted film - Microsoft Store logo
Baza filmów Filmy Newsy Newsy

PS Store, Microsoft Store… nazwy tych sklepów różnią się w zasadzie jednym słowem. Nic dziwnego, że komuś w Sony mogło się pomylić, do którego z nich wstawić informacje na temat zakupu cyfrowego wydania filmu Uncharted.

W chwili publikacji tego artykułu Uncharted nie jest jeszcze dostępne do obejrzenia w sklepie Microsoftu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zakupić film przedpremierowo w cenie 19,99 dolarów. W gratisie dołączany jest nawet bonus w formie krótkiego wideo, w którym Tom Holland i Mark Wahlberg mówią o swoich postaciach granych w filmie.

Niestety, na stronie sklepu nie uświadczymy żadnych informacji o polskiej wersji językowej, w tym dubbingu oraz napisów. Być może dlatego, ponieważ w rodzimym wydaniu Microsoft Store nie znajdziemy jeszcze strony najnowszej produkcji z odtwórcą roli Spider-Mana w MCU. Spodziewałbym się jednak, że w przyszłości takowa powstanie.

Wiecie, jest to dość dziwna sytuacja, bowiem marka Uncharted należy bezpośrednio do Sony Interactive Entertainment, a jakby nie patrzeć, Microsoft jest jednym z największych konkurentów tego japońskiego giganta. Z drugiej strony, warto popatrzeć na sytuację pod kątem tego, że te wszelkie wojenki platform są jedynie mitem i nie mają większego przełożenia na rzeczywistość.

Film Uncharted jest jeszcze dostępny w kinowej dystrybucji w naszym kraju. Jeśli rozważacie udanie się na seans, to może skusi Was informacja, że w przynajmniej dwóch scenach Tom Holland pojawia się bez koszulki. A jeżeli Wam to nie wystarczy, zawsze możecie zapoznać się z recenzją naszej redaktorki Agaty, która szczegółowo podzieliła się swoją opinią. Wymieniony tekst znajdziecie w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie