Niespodzianka w HBO Max. Uncharted i Zaginione miasto wkrótce w serwisie

Uncharted i Zaginione miasto wkrótce trafią na HBO Max
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Choć film Uncharted nie znalazł się na oficjalnej liście wrześniowych premier, wygląda na to, że subskrybenci HBO Max zobaczą go już niedługo.

Abonenci posiadający konta w serwisie już dziś mogą znaleźć w dziale nadchodzących „wkrótce” tytułów dwie pozycje, których zabrakło w harmonogramie na pierwszą połowę września. Zaginione miasto i Uncharted – te dwa filmy powinny już niebawem zagościć w serwisie streamingowym. Obu stworzono już odrębne zakładki, choć jak na razie można na nich jedynie zobaczyć zwiastuny i dodać produkcje do swojej listy.

Dodatkowym potwierdzeniem może być fakt, iż zakładki obu filmów pojawiły się tuż obok podstron zapowiadanych już seriali Bożyszcze oraz Opowieść podręcznej. Dokładną datę premiery ma jak na razie tylko ostatni z tytułów, a ściślej – jego piąty sezon. Pierwszy odcinek nowej odsłony Opowieści podręcznej pojawi się 15 września; nie wiadomo jednak, czy zakładki ułożono w kolejności chronologicznej, czy też przy użyciu jakiejś innej metody.

Prawdopodobnym wyjaśnieniem jest tu akurat brak chronologii. HBO Max zwyczajowo przedstawia premiery na pół miesiąca, zatem nie wiadomo jeszcze, co zagości w serwisie pod koniec września. Być może filmy Uncharted oraz Zaginione miasto czeka zatem nieco późniejsza premiera streamingowa.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie