Film Sonic the Hedgehog – nowy trailer pokazuje Baby Sonic. Oto słodki jeżyk

Film Sonic the Hedgehog – nowy trailer pokazuje Baby Sonic. Oto słodki jeżyk
Filmy i seriale Newsy

Zachwycony wizerunkiem Baby Yoda internet może już podziwiać kolejnego bobasa. Do sieci trafił trailer, który pokazuje małego jeżyka z filmu Sonic the Hedgehog.

Wideo pokazuje po raz pierwszy Baby Sonic, czyli małego bohatera filmu o najszybszym jeżu na świecie. Trailer został stworzony dla japońskiej telewizji, ale jak to zwykle bywa, co trafia do internetu, zyskuje zasięg ogólnoświatowy. Baby Sonic to słodka, miniaturowa wersja antropomorficznego zwierzątka z serii gier od SEGA. Na trailerze widzimy rozkosznego malca dosłownie przez chwilę. Bohater uśmiecha się uroczo, machając żółtym kwiatuszkiem.

Premiera filmu Sonic The Hedgehog została zaplanowana na 14 lutego 2020. Film będzie opowiadał przygody superszybkiego jeża Sonica, który wraz z oficerem policji w San Francisco Tomem Wachowskim będzie starał się pokonać głównego złoczyńcę z serii gier Sonic, Doktora „Eggmana” Robotnika.

Pierwszy zwiastun filmu spotkał się z ostrą krytyką ze strony fanów niebieskiego jeża – odbiorcom nie podobał się przede wszystkim wygląd zwierzątka, które porównywano do zmutowanego dziecka przypominającego małpę. Paramount Pictures postanowiło usłuchać narzekań i próśb i przemodelowało postać słynnego jeża. Studio opublikowało nowy filmik z produkcji, który wypadł znacznie lepiej w porównaniu z pierwszym trailerem – bohater wygląda na nim sympatyczniej i nareszcie przypomina postać z gier.

https://youtu.be/TFd-xoKXhew

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie