Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Sonic the Hedgehog – powstaje kontynuacja filmu o jeżu

Wcześniejsze przecieki potwierdziły się: słynny niebieski jeż wróci do kin. Nie ujawniono jeszcze wiele na jego temat, ale przynajmniej poznaliśmy reżysera i scenarzystów.

Premiera pierwszego filmu o Sonicu miała miejsce całkiem niedawno, bo w lutym 2020. Dzieło zebrało mieszane recenzje (tutaj pisaliśmy o pierwszej opinii, która była raczej mało przychylna). Niemniej jednak znalazły się także i osoby, którym film się podobał. W związku z tym Paramount Pictures planuje stworzenie kontynuacji.

Dyrektorem produkcji będzie ponownie Jeff Fowler, który potwierdził doniesienie o pracach nad sequelem na Twitterze. W kwestii autorów scenariusza także nie ma zmian: to po raz kolejny Pat Casey i Josh Miller.

Oczywiście na razie Sonic the Hedgehog 2 znajduje się na bardzo początkowym etapie tworzenia, więc nie są znane żadne inne fakty na temat projektu: nie znamy ani daty rozpoczęcia zdjęć, ani tym bardziej choćby przybliżonego terminu premiery. Obsada też pozostaje na razie tajemnicą. Pozostaje mieć nadzieję, że ujawnienie tych informacji to tylko kwestia czasu. Poniżej zamieszczamy dla przypomnienia trailer z pierwszej części.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się