Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Film Sonic – jeż poprawiony pod naciskiem fanów. Jak oceniacie zmiany?

Pierwszy zwiastun filmu Sonic the Hedgehog spotkał się z ogromną krytyką fanów najszybszego jeża na świecie. Bohatera porównywano do mutanta oraz muskularnego dziecka przypominającego małpę. 

Paramount Pictures musiało zmierzyć się z krytyką nadchodzącego filmu Sonic the Hedgehog i pod naciskiem fanów firma zdecydowała się przemodelować postać niebieskiego jeża. Do sieci wpadł właśnie nowy zwiastun i można powiedzieć, że jest znacznie lepiej.

W końcu Sonic wygląda sympatycznie i jest bliższy wizji bohatera znanej z gier od SEGA. Ciekawe, co teraz powie Yuji Naka, twórca jeżyka, który wcześniej wyraził ogromne rozczarowanie tym, co Paramount Pictures chciało nam zaserwować w kinach.

Przedstawiony zwiastun zawiera stare sceny plus kilka nowych, których wcześniej nie widzieliśmy. Zaraz pod filmikiem wrzucamy porównanie pierwszej wersji jeża z tą po zmianach. Jak oceniacie przeprojektowanego Sonica?

Data premiery filmu Sonic the Hedgehog została wyznaczona na 14 lutego 2020 roku.Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się