Dziś pierwotny termin premiery filmu Minecraft. Co dalej z produkcją?

Minecraft
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Jeśli czekacie na film Minecraft, to mamy dla Was złe wiadomości. Nadal nie podano nowej daty premiery po przesunięciu jej ze względu na pandemię COVID-19.

Pierwotnie produkcja miała ujrzeć światło dzienne dzisiaj – 4 marca 2022 roku. Odpowiedzialne za jego powstanie Warner Bros. musiało jednak dokonać dużych zmian w swoim harmonogramie premier. Ostatecznie na dziś zaplanowano kinowy debiut Batmana, lecz film Minecraft nie doczekał się jeszcze ani potencjalnej daty, ani nawet przybliżonego okresu premiery.

Minecraft to ostatnia produkcja, której sytuacja jeszcze się nie wyjaśniła. W 2020 roku wraz z nią przełożono bowiem filmy Matrix Zmartwychwstania, Batman oraz Black Adam. Dwa pierwsze z powodzeniem zadebiutowały już w kinach, natomiast superbohater z uniwersum DC zawita w nich 27 lipca. Jedynie o adaptacji gry słuch zaginął – i trudno powiedzieć, kiedy Warner Bros. powróci do tematu.

Film miał opowiedzieć historię młodej dziewczyny, która wraz z grupą przyjaciół musi uratować świat Minecrafta przed zagładą. Na drodze ekipy stanie bowiem doskonale znany graczom Smok Endu. Wygląda na to, że na tę historię zaczekamy jeszcze długo. Jeśli jednak bardzo tęsknicie za produkcjami ze świata Minecrafta, to Netflix oferuje rozbudowany Tryb Fabularny.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie