The Batman Part II przesunięty aż o rok. Trzeba uzbroić się w cierpliwość

The Batman Part II wyjdzie aż rok później | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

The Batman Part II to kontynuacja wielkiego hitu od Warner Bros. z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Na premierę zaczekacie rok dłużej.

Jakiś czas temu Warner Bros. potwierdziło, że kontynuacja świetnego Batmana trafi do kin 5 października 2025 roku. Oczywiście to nadal bardzo długie oczekiwanie, a pierwsza część ukazała się przecież w 2022 roku! Teraz jednak, jak informuje m.in. The Hollywood Reporter, The Batman Part II ukaże się jeszcze później. Studio przesunęło datę premiery na 2 października 2026 roku. To praktycznie rok różnicy względem poprzedniej daty!

Wygląda więc na to, że fani człowieka-nietoperza w wydaniu Pattinsona i Matta Reevesa muszą czekać bardzo długo. Pierwotnie film zapowiedziano w 2022 roku, w trakcie wydarzenia CinemaCon. Oficjalnie nie wiemy, skąd aż tak wielka obsuwa, ale wygląda na to, że jest to efekt strajków aktorów i scenarzystów w Hollywood.

Co ciekawe, to nie koniec wielkich obsuw ze stajni Warner Bros. Romantyczny horror w reżyserii Maggie Gyllenhaal o narzeczonej Frankensteina wskoczyło na pierwotnie miejsce debiutu Batmana 2, także to zawsze jakaś osłoda. W filmie występuje m.in. Christian Bale i Penelope Cruz, także jest na co czekać. Ponadto biografia członków mafii pod tytułem Alto Knights ma ukazać się 21 marca 2025 roku, a nie 24 listopada 2024 roku, jak pierwotnie zapowiadano. Fani mogą również czekać na nowy film w reżyserii Paula Thomasa Andersona, który wyjdzie w sierpniu 2025 roku.

Jednocześnie Warner Bros. rozwija swoją ofertę subskrypcyjną. Niebawem także i w Polsce HBO Max doczeka się wielkim zmian i stanie się platformą Max. Tak po prostu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie