Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

Nadciąga rewolucyjna FIFA 21

FIFA 21 będąca kolejną odsłoną najpopularniejszej serii EA Sports zbliża się wielkimi krokami. Jej premiery oczekują gracze na całym świecie, a wewnętrzne rozgrywki internetowe noszące miano FUT osiągnęły status kultowych, doczekując się profesjonalnych zawodów w esporcie. Nie czekaj więc i dowiedz się już teraz, czego można się spodziewać po grze FIFA 21 oraz gdzie można ją najtaniej kupić.

  1. Co nowego w FIFA 21?
  2. Klasyczna rozgrywka.
  3. Światowy ewenement.
  4. Najlepsza okazja na zakup.

Od momentu wydania pierwszej gry z serii symulatorów piłki nożnej FIFA minęło już niespełna trzydzieści lat. W tym czasie otrzymaliśmy cały szereg gier, z których każda kolejna odsłona wydawała się przełomowa. Nowe możliwości, formy rozgrywek, turniejów, a w końcu rozgrywka przez Internet – to jedynie niewielka część kolejno pojawiających się nowości. Czym tym razem postanowili nas zaskoczyć twórcy? Jaka będzie nowa FIFA 21?

Co nowego w FIFA 21?

Najnowsza odsłona gry ma być istną rewolucją graficzną, stawiając na realizm. I dotyczy to nie tylko samych zawodników i sędziów, ale również i kibiców siedzących na trybunach. Ponad to FIFA 21 odwzoruje naturalne zachowanie zawodników bez piłki: ich ruch, bieg, jak i sterowanie zawodnikami. Szykuje się prawdziwa gratka.

Klasyczna rozgrywka

Na pewno nie zawiodą się również fani klasycznych trybów gry. Oprócz wspomnianego FUT dostępne będą standardowe tryby kariery, gdzie będziemy mogli wcielić się w konkretnego zawodnika, stworzyć własną gwiazdę czy też poprowadzić swój ulubiony klub. Co ciekawe, otrzymamy większe możliwości gry w piłkę uliczną, tak sentymentalnie powracając do serii FIFA Street.

Światowy ewenement

Myśląc o symulatorze piłkarskim, pierwszym, co przychodzi do głowy, jest bez wątpienia FIFA. Taki stan rzeczy dziwić kompletnie nie może, gdyż jest to okazja do wyjątkowej zabawy i przybrania barw swojego klubu, mierząc się ze znienawidzonymi przeciwnikami.

Najlepsza okazja na zakup

Wszyscy gracze szukają idealnego sklepu, gdzie będzie można nabyć grę FIFA 21 w najkorzystniejszej cenie. Wiele sprzedawców stara się reklamować ten produkt, zaznaczając, że akurat u nich jest najtaniej, co w rzeczywistości nie zawsze jest prawdą. Dlatego pamiętaj, że FIFA 21 najtaniej kupisz na GAMIVO.COM. Portal jest prawdziwą gwarancją ceny, sprawiając, że gracze z pełnym zaufaniem kierują się na stronę sklepu. Nic więc dziwnego, że GAMIVO.COM plasuje się w czołówce dostawców gier wideo, zwłaszcza, jeśli chodzi o grę FIFA 21!

Źródło: Materiał partnera

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się