Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

FIFA 21 wprowadza kontrolę zakupów. EA chce zadbać o Wasze portfele?

Playtime zaimplementowany w produkcji Fifa 21, ma pomóc graczom w ograniczeniu rozchodów.

Playtime to system dotychczas udostępniony na PC, ma pomóc w racjonalnym wydawaniu środków na mikropłatności oraz w przeznaczeniu optymalnej ilości czasu na zabawę. Jak to działa? Ustawiając limit na FIFA Points, jakie będziemy mogli nabyć w określonym czasie. Bądź też ustawiając w opcjach, jak dużo meczy zechcemy rozegrać.

Rozwiązanie to jest przede wszystkim dedykowane rodzicom, którzy nie chcą splajtować przez swoje pociechy uzależnione od zakupów paczek z kartami. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie żeby każdy z graczy narzucił sobie limit, ograniczający ilość czasu i pieniędzy jakie przeznaczy na produkcję FIFA 21.

Uznanie miktotransakcji  w wielu krajach za hazard, zmusiło EA do wprowadzenia mechanizmu, który pozwoli na lepszą kontrolę poczynań graczy. Właściciele konsol PS4 i Xbox One sprawdzą jak sprawuje się system Playtime już 17 listopada, natomiast posiadacze PS5 i Xbox Series X/S dnia 4 grudnia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się