Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

FIFA 21 – nowości w karierze, trybie Volta i rozgrywce

Electronic Arts przedstawia nowości, jakie mamy zobaczyć w FIFA 21. Czekają nas duże zmiany w trybie kariery i zwiększony realizmem rozgrywki.

Jak każdego roku, tak i teraz deweloper zapowiada duże zmiany i nowości w grze. FIFA 21 ma nam zapewnić więcej sposobów na grę ze znajomymi, nowe elementy społecznościowe czy większą niż kiedykolwiek kontrolę nad każdym momentem kariery.

EA zaczyna od tego, że zawodnicy mogą skorzystać z jeszcze bardziej towarzyskiego trybu futbolu ulicznego VOLTA SQUADS, nowego sposobu na wspólną grę czterech zawodników lub mogą dołączyć do społeczności graczy VOLTA FOOTBALL i wygrać jako drużyna rozgrywki online w trybie na 5v5. W FIFA Ultimate Team, możliwe jest połączenie sił z przyjaciółmi w grze online i rywalizowanie o nagrody w trybie kooperacji FUT.

W trybie kariery mamy natomiast zobaczyć ogromny skok w interaktywności rozgrywki, aby kontrolować wynik każdego meczu dzięki interaktywnemu symulatorowi czy poprzez ulepszony system rozwoju piłkarzy i nie tylko.

EA Sports obiecuje też jeszcze lepszy system sztucznej inteligencji. W grze znajdą się nowe systemy ataku, które mają zapewnić bardziej realistyczne i precyzyjne ruchy podczas starć 1v1. Ten udoskonalony realizm wprowadza  szereg nowych funkcji. Agile Dribbling oddaje do dyspozycji gracza więcej możliwości działania, gdy przyjdzie mierzyć mu się z obrońcą. Positioning Personality podnosi poziom inteligencji w grze, z dopasowaniem  do rzeczywistego zrozumienia czasu i przestrzeni w piłce nożnej. Z kolei Creative Runs dają graczom nowe opcje w chwilach, gdy nie są przy piłce. Natomiast system Natural Collision wykorzystuje zupełnie nowe animacje, aby stworzyć płynniejsze interakcje z zawodnikami na całym boisku.

Jeśli nie możecie doczekać się natomiast trybu VOLTA FOOTBALL, tutaj obiecano jeszcze bardziej realistyczne wrażenia, z nowym tempem gry i inteligentnym poruszaniem drużyny, unikalnym stylem ekspresji z konfigurowalnymi AVATARAMI VOLTA oraz 20 unikalnymi boiskami na sześciu kontynentach. W fabularnym THE DEBUT wystąpią jedne z największych nazwisk w futbolu, w tym legendarny piłkarz Kaká i światowej sławy freestylerka, Lisa Zimouche.

FIFA 21 dostępna będzie na całym świecie 9 października 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz PC poprzez Origin i Steam.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się