Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

FIFA 21 na Nintendo Switch to kolejne odcinanie kuponów

Dopiero co widzieliśmy zapowiedź FIFA 21, która zawita na wszystkie liczące się platformy. Jednak w przypadku Nintendo Switch znowu zapłacimy w zasadzie za to samo.

Electronic Arts przedstawiło oficjalnie grę FIFA 21. Pojawi się ona na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series x oraz na Nintendo Switch. Jednak w przypadku tej ostatniej platformy – podobnie jak w poprzednich latach – otrzymamy zwykłą wersję Legacy. Co to oznacza?

FIFA 21 Legacy Edition na Nintendo Switch

Oznacza to tyle, że zapłacimy za nową grę, nie otrzymując żadnych nowości w rozgrywce. Electronic Arts tłumaczy na swojej oficjalnej stronie w dziale FAQ:

FIFA 21 Legacy Edition na Nintendo Switch zawiera najnowsze składy i aktualizacje składów na nadchodzący sezon, zaktualizowaną prezentację (menu w grze i nakładki transmisji), ale nie ma żadnych nowych trybów gry ani innowacji w rozgrywce.

I tyle w temacie. Pewnie wielu graczy odpuści sobie FIFA 21 na Switch, może że komuś do szczęścia potrzebne są zaktualizowane nazwiska.

Data premiery FIFA 21 została ustalona na 9 października 2020 roku i tego dnia gra będzie dostępna na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC na platformach Steam i Origin. Prócz tego jeszcze tej zimy gra pojawi się w Google Stadia. Tytuł jest szykowany również na PS5 i Xbox Series X.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się