Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

FIFA 21 – data premiery i pierwszy zwiastun

Electronic Arts ujawnia pierwsze informacje na temat FIFA 21. 

Podczas EA Play Live 2020 mogliśmy zobaczyć pierwszy zwiastun FIFA 21, ale… bez rewelacji. Trailer łączy w sobie zapowiedź nowej piłki nożnej oraz Madden NFL 21. Nie ma na nim nic, co mogłoby sugerować zmiany nadchodzące w nowej odsłonie serii.

FIFA 21 – premiera i zwiastun

EA ujawni, że data premiery FIFA 21 została ustalona na 9 października 2020 roku i tego dnia gra będzie dostępna na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC na platformach Steam i Origin. Prócz tego jeszcze tej zimy gra pojawi się w Google Stadia.

Szykuje się oczywiście wersja na nowe konsole i jak czytamy w komunikacie Elektroników, będzie to edycja, jakiej jeszcze nie było. Wszystko za sprawą innowacji napędzanych przez PlayStation 5 i Xbox Series X. Przejdź od wersji wizualnej do instynktownej z niesamowicie szybkimi czasami ładowania, odroczonym oświetleniem i renderingiem, ulepszoną technologią animacji i wieloma innymi funkcjami.

Na karcie gry na Steam czytamy z kolei: Wygrywaj jako zespół w EA SPORTS FIFA 21 z silnikiem Frostbite. Czy wolisz grać na ulicy, czy na stadionie, w FIFA 21 znajdziesz jeszcze więcej możliwości zabawy w tym rozgrywki UEFA Champions League i CONMEBOL Libertadores.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się