Realizm piłkarzy najmocniejszą stroną FIFA 18? Oglądajcie nowe materiały

EA Sports chwali się rozgrywką z najnowszej odsłony swojej piłki nożnej.

Tego tytułu nie mogło zabraknąć podczas EA Play 2017. Elektronicy pokazali dwa filmiki z FIFA 18 i zobaczyliśmy przy okazji fragmenty rozgrywki.

Deweloperzy używają mocnych słów do promocji tytułu: FIFA 18 zaciera granicę między światem wirtualnym a prawdziwym i ożywia bohaterów, zespoły i atmosferę tego wspaniałego sportu. Czy rzeczywiście realizm stoi na tak wysokim poziomie? Na podstawie tak krótkich materiałów nie możemy wyciągnąć jeszcze wniosków…

EA zaznacza, że FIFA 18 to największy krok naprzód w rozwoju technicznym serii: Technologia ruchu prawdziwych piłkarzy, nowy system animacji poprawiający precyzję sterowania i doskonale odwzorowujący osobowość zawodników – teraz Cristiano Ronaldo i inni najlepsi piłkarze grają i poruszają się tak, jak na prawdziwych boiskach. Sterowanie piłkarzami połączone z nowymi stylami zespołowymi i ustawianiem się dają narzędzia do tworzenia emocjonujących chwil, które rozgrzewają do czerwoności areny piłkarskie na całym świecie.

Ponadto do gry wraca tryb fabularny: Po wspaniałym pierwszym sezonie w Premier League Alex Hunter jest na ustach wszystkich. Teraz wraca na nowy sezon. Krążą plotki, że dojdzie do transferu. Okno transferowe otwiera się 1 lipca. Każdy będzie mógł zagrać w „Drogę do sławy: Powrót Huntera” w dniu premiery gry FIFA 18 – 29 września 2017 r.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.