FIFA 17 – nowy polski komentarz brzmi właśnie tak

FIFA 17 – nowy polski komentarz brzmi właśnie tak
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS3 PS4 X360 XOne

Posłuchajcie i dajcie znać, czy zamierzacie grać z polskim dubbingiem!

Polski oddział Electronic Arts zaprezentował krótki filmik, dający nam przedsmak polskiego komentarza, który usłyszymy podczas rozgrywek w FIFA 17.

Poczynania zawodników na murawie skomentują w tym roku duet Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski. Jak zaznaczają Elektronicy, panowie nagrali naprawdę mnóstwo nowych kwestii do gry FIFA 17. Podczas 20 dni spędzonych w studio, zarejestrowano 19 tysięcy komentarzy i 1 300 nowych nazwisk.

Zapraszamy na filmik i przypominamy, że FIFA 17 jest już naprawdę blisko. Gra zadebiutuje w Polsce pod koniec tego miesiąca, 29 września. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach Xbox One, Xbox 360, PS4 i PS3.

Wśród nowości, jakie zobaczymy w FIFA 17, warto wymienić ulepszone starcia fizyczne zawodników, poprawioną inteligencję piłkarzy i grę w ofensywie czy większą dowolność podczas wykonywania rzutów wolnych.

Co ciekawe, FIFA 17 po raz pierwszy pozwoli zasmakować nam w trybie fabularnym. Po raz pierwszy w historii serii FIFA możesz wcielić się w postać Aleksa Huntera — nowej wschodzącej gwiazdy Premier League — i przeżyć piłkarską przygodę tak na boisku, jak i poza nim. Możesz rozpocząć karierę w dowolnym klubie ligi, pracować pod okiem prawdziwych menedżerów i grać ramię w ramię z wieloma spośród najlepszych piłkarzy na świecie. Poznaj nowe światy w grze FIFA 17, doświadczając na własnej skórze wzlotów i upadków na drodze do piłkarskiej sławy – czytamy na oficjalnej stronie gry.

Niestety tryb fabularny Droga do sławy ma być dostępny jedynie na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Posiadacze last-genów muszą obejść się smakiem.

FIFA 17 – tak prezentuje się rozgrywka

Podczas targów Gamescom w niemieckiej Kolonii został przedstawiony nowy zwiastun gry FIFA 17, który pokazuje rozgrywkę – triki, cieszynki i ogólnie to, jak prezentuje się cały mecz. Widać, że gra pod względem graficznym jest na wyższym poziomie niż poprzednia odsłona. Ale czy różnica jest mocno widoczna? Zerknijcie na filmik i wyraźcie swoją opinię.

Ciekawi jesteśmy, jak całość będzie się prezentować w finałowej wersji. Premiera gry będzie miała miejsce już 29 września.

To jednak nie wszystko. Pokazany został także tryb ligowy, gdzie można sprawdzić się różnych zadaniach, który zobaczycie poniżej.

Wymagania sprzętowe FIFA 17. Procesor, karta graficzna, pamięć

Minimalna specyfikacja nie jest wysoka i z pewnością wiele starszych komputerów będzie w stanie uruchomić produkcję na najniższych detalach. Warto przy tym podkreślić, że twórcy zapowiedzieli znacznie ulepszoną grafikę, więc tym bardziej jesteśmy ciekawi, jak to będzie wyglądać w praktyce.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 (64-bitowy)
 • Procesor: Intel Core i3-2100 3,1 GHz lub AMD Phenom II X4 965 3,4 GHz
 • RAM: 8GB
 • Miejsce na dysku twardym: 50,0 GB
 • Minimalne obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GTX 460 lub AMD Radeon R7 260
 • DirectX: 11.0

Zalecane wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 (64-bitowy)
 • Procesor: Intel i5-3550K 3,4 GHz lub AMD FX 8150 3,6 GHz
 • RAM: 8GB
 • Miejsce na dysku twardym: 50,0 GB
 • Minimalne obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GTX 660 lub AMD Radeon R9 270
 • DirectX: 11.0

Czekacie na FIFA 17, czy też może bardziej na PES 2017? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod newsem.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie