Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

FIFA 15 okrojona na konsolach poprzedniej generacji

Czego zabraknie w kolejnej odsłonie tytułu na PlayStation 3 oraz Xboksie 360?

Najnowsze wieści ze świata FIFY 15 zmartwią posiadaczy last-genów. Electronic Arts poinformowało, że odpalając grę na PS3 lub Xbox 360 nie znajdziemy trybu Pro Clubs. Przypominamy, że to właśnie on pozwalał w poprzednich częściach FIFY m.in. na stworzenie nowego klubu oraz starcia online 11 vs 11.

Pomimo wielu innowacji w edycji FIFA 15 na PS3 i Xbox 360 są pewne rzeczy, których nie mogliśmy osiągnąć na tych platformach. Po pierwsze ze względu na ograniczenia sprzętowe, po drugie ze względu na ograniczenia naszych środków oraz czasu – czytamy w oświadczeniu producenta, do którego dotarł serwis Eurogamer.net.

Jednocześnie EA potwierdza, że tryb Pro Clubs zobaczymy w wersjach gry na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

Posiadacze starszych konsol dostaną natomiast 11 innych trybów: EA Sports Football Club, Tryb Kariery, Online Seasons, Online Friendlies, Co-Op Seasons, Skill Games, Tryb Turnieju, Kick Off, Practice Arena oraz samouczek. Będzie również FIFA Ultimate Team, lecz dostępny jedynie na Xbox 360 i Xbox One.

Interesują Was nowości i ciekawostki z FIFA 15? Zajrzyjcie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się