FIFA 15 bez oryginalnych składów z Brazylii

0 komentarzy

W nadchodzącej Fifie nie znajdziemy autentycznych klubów i zawodników z kraju, który organizował tegoroczny Mundial.

Taką informację podaje sam producent gry, czyli EA Sports. Studio wyjaśnia, że problemem są brazylijskie przepisy, a konkretnie zmiany w przydzielaniu ligowych licencji na piłkarzy tego kraju.

Tym samym wydawca Fify stracił prawo do umieszczenia w grze 19 brazylijskich drużyn, m.in. Palmeiras i Vasco da Gama. EA Sports zapewnia jednak, że będzie podtrzymać kontakt z posiadaczami licencji i w kolejnych odsłonach gry składy z Brazylii mogą powrócić do serii.

FIFA 15 będzie jednak zawierać brazylijski pierwiastek. W grze zobaczymy całą reprezentację narodową tego kraju oraz Brazylijczyków, którzy grają w zagranicznych klubach.

– Udało nam się utrzymać prawa do drużyny narodowej w FIFA 15 oraz do brazylijskich gwiazd, które grają w najlepszych światowych ligach – próbuje otrzeć nasze łzy EA Sports.

Czekając na FIFA 15 zobaczcie zwiastun, na którym zaprezentowano zmiany dokonane w nadchodzącej odsłonie w porównaniu do poprzedniej edycji. Data premiery tytułu została ustalona na 26 września. Gra wyjdzie na niemal każdy sprzęt, który jest obecnie na rynku (tutaj szczegóły).

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się