Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

FIFA 15 bez oryginalnych składów z Brazylii

W nadchodzącej Fifie nie znajdziemy autentycznych klubów i zawodników z kraju, który organizował tegoroczny Mundial.

Taką informację podaje sam producent gry, czyli EA Sports. Studio wyjaśnia, że problemem są brazylijskie przepisy, a konkretnie zmiany w przydzielaniu ligowych licencji na piłkarzy tego kraju.

Tym samym wydawca Fify stracił prawo do umieszczenia w grze 19 brazylijskich drużyn, m.in. Palmeiras i Vasco da Gama. EA Sports zapewnia jednak, że będzie podtrzymać kontakt z posiadaczami licencji i w kolejnych odsłonach gry składy z Brazylii mogą powrócić do serii.

FIFA 15 będzie jednak zawierać brazylijski pierwiastek. W grze zobaczymy całą reprezentację narodową tego kraju oraz Brazylijczyków, którzy grają w zagranicznych klubach.

– Udało nam się utrzymać prawa do drużyny narodowej w FIFA 15 oraz do brazylijskich gwiazd, które grają w najlepszych światowych ligach – próbuje otrzeć nasze łzy EA Sports.

Czekając na FIFA 15 zobaczcie zwiastun, na którym zaprezentowano zmiany dokonane w nadchodzącej odsłonie w porównaniu do poprzedniej edycji. Data premiery tytułu została ustalona na 26 września. Gra wyjdzie na niemal każdy sprzęt, który jest obecnie na rynku (tutaj szczegóły).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się