Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Far Cry 5 vs Far Cry New Dawn. Porównanie mapy po apokalipsie

Ta sama mapa, ale w całkiem nowym wydaniu.

Youtuber o pseudonimie Cycu1 wrzucił do sieci interesujące wideo. To porównanie Far Cry 5 z Far Cry New Dawn. Wydarzenia w New Dawn mają miejsce po tych z piątej części Far Cry i co ważne, produkcja będzie zbudowana na tej samej mapie. Gracz zobaczy w New Dawn lokacje po apokalipsie i jak nietrudno się domyślić, skoro mapa ta sama, w grze znajdzie się dużo charakterystycznych elementów.

Dlatego właśnie materiał wideo od Cycu1 jest tak interesujący. Można dzięki niemu porównać, jak świat gry zmienił się ze względu na apokalipsę.

Far Cry New Dawn będzie miało premierę już 15 lutego na PC, PS4 oraz XOne. Poniżej znajdziecie wideo o którym mowa. Dajcie koniecznie znać co sądzicie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%