Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a z datą premiery na HBO Max

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a zmierzają na HBO Max
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Uniwersum

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a już niebawem trafią do serwisu HBO Max. Jest już wyznaczona data premiery.

Warner Bros. przestrzega ustalonych niedawno zasad i umieszcza filmy w portalu streamingowym w okresie ok. 45 dni od premiery kinowej. To efekt swoistego kompromisu pomiędzy usługami VOD a funkcjonowaniem kin; do tej pory spółce zdarzało się faworyzować jedną z grup widzów. Reguły przyjęte w przypadku Batmana sprawdzą się także przy niedawnym debiucie z uniwersum Harry’ego Pottera. Oznacza to, że Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a znajdą się na HBO Max 30 maja 2022 roku – czyli równe 45 dni po premierze w kinach. Informację potwierdzono już oficjalnie w mediach społecznościowych serwisu:

Film spotkał się z mieszanymi opiniami, choć widzowie oceniają go raczej pozytywnie. Doceniono m.in. kreację Madsa Mikkelsena, który zastąpił Johnny’ego Deppa w roli Gellerta Grindelwalda. Głosy uznania zebrał także Jude Law jako późniejszy dyrektor Hogwartu, czyli Albus Dumbledore. W ogólnym rozrachunku wygląda na to, że produkcję przyjęto cieplej niż mocno krytykowaną drugą część, lecz nadal nie na tyle ciepło, by bez problemu zapewnić jej kontynuację. Warner Bros. uzależnia bowiem decyzję o tworzeniu czwartego filmu wynikami finansowymi Tajemnic Dumbledore’a.

Byliście na nowych Fantastycznych zwierzętach w kinie? A może czekacie na streamingową premierę w HBO Max? Dajcie nam znać w komentarzach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie