Warner Bros zmienia zasady. Premiera Batmana najpierw w kinach, później w streamingu

Robert Pattinson jako Batman
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Warner Bros zmienia podejście do swoich premier. Nadchodzący Batman zadebiutuje w kinach, a dopiero po 45 dniach pojawi się na platformie HBO Max.

Wytwórnia co jakiś czas zmienia metodę postępowania. W 2021 roku najświeższe filmy debiutowały jednocześnie w kinach i na platformach streamingowych. Wcześniej natomiast trafiały na HBO Max z dużym, nawet kilkumiesięcznym opóźnieniem. Przy Batmanie będziemy mieć zatem kompromis – początkowo film znajdzie się wyłącznie na wielkich ekranach, a po 1,5 miesiąca zobaczą go widzowie HBO.

Informację potwierdził Jason Killar, szef WarnerMedia. Nie wypowiedział się na temat innych planowanych filmów, jak choćby Black Adam czy The Flash. Można jednak przypuszczać, że je także początkowo zobaczymy wyłącznie na wielkim ekranie.

Premierę filmu Batman z Robertem Pattinsonem w tytułowej roli zaplanowano na 4 marca 2022. Na HBO Max produkcja znajdzie się natomiast 19 kwietnia 2022.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie