Klon GTA V wygląda pięknie. Jest gameplay!

Zapowiada się ciekawie.

W 2014 roku powstał projekt gry AQP City, której inspiracją jest GTA V oraz Red Dead Redemption. Po ponad dwóch latach od ujawnienia projektu bazującego na Unreal Engine 4, twórca przedstawił w końcu pierwszy trailer zawierający fragmenty rozgrywki.


Jak możemy zobaczyć, podczas zabawy zwiedzimy otwarty świat nie tylko pieszo, lecz niczym w GTA V korzystając z przeróżnych pojazdów, również wozów opancerzonych oraz myśliwców. Wzorem Red Dead Redemption pośmigamy natomiast na koniu.

AQP City skupia się na przemieszczaniu się po świecie w stylu parkour i freerunning, ma też zawierać taktyczny model rozgrywki. Ponadto twórca gry – Jhosep Chevarria Capacoila – obiecuje duży otwarty świat z elementami otoczenia, które można zniszczyć.

Zanim przejdziecie do filmiku, zerknijcie na publikowane już wcześniej piękne screeny, które przedstawiają świat gry. Pamiętajcie, że za wszystko odpowiada jedna osoba!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • Filip

  Fajne. Dla mnie to wygląda lepiej od GTA v. Dlaczego nic o tym nigdy nie słyszałem? Czytam wiadomośći growe codziennie po kilka razy i pierwsze słyszę

  • omosquito

   Nie słyszałeś bo pierwsze wzmianki o tej grze są z 2015 roku. Już każdy zdążył zapomnieć o tym projekcie.

 • Dodladden

  .Tak ogólnie to 5/10, grafika jakoś mnie nie przekonuje, a animacje postaci i pojazdów wyglądają dość sztywno i mizernie.

136 Shares
Share136
+1
Tweet