Fan Metro Exodus oświadczył się dziewczynie z pomocą napisu na budynku w grze

0 komentarzy

Pewien gracz chciał się oświadczyć dziewczynie, ale chyba nie do końca wiedział jak – dlatego poprosił o pomoc… twórców Metro Exodus. 4A Games na prośbę przystało, a love story pisane białą farbą będzie mieć najprawdopodobniej szczęśliwy finał.

W wydanym niedawno kolejnym rozszerzeniu fabularnym do gry o podtytule Sam’s Story na jednym z budynków można przeczytać napisaną na biało w cyrylicy wiadomość od gracza o imieniu Aleksander, która brzmi „Fanni, zostań moją żoną”. To taki nowoczesny sposób na oświadczenie się dziewczynie. Bo w końcu czy jest jakaś bardziej sprzyjająca ku temu sceneria niż pierwszoosobowy shooter w postapokaliptycznym świecie wypełnionym po brzegi mutantami?

Dziewczyna podobno przystała na propozycję – tak przynajmniej ogłosili twórcy gry na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, życząc przy okazji parze wszystkiego najlepszego (swoją drogą to ciekawe, czy ona czy ona w ogóle gra w ten tytuł – a jeśli tak, to czy sama natknęła się na ten napis).

Przypadek w Metro Exodus nie jest jedyną próbą efektownych oświadczyn poprzez komunikat w grze – dwa lata temu pewien młodzieniec zaproponował dziewczynie małżeństwo za pośrednictwem bannera w grze Spiderman. Niestety, w tym przypadku do ślubu nie doszło, a dziewczyna podobno zaczęła spotykać się z bratem kreatywnego fana. Morał? Nigdy nie oświadczajcie się w Spidermanie (bo pająki i ich sieci nigdy nie kojarzą się z niczym dobrym… zwłaszcza jeśli chodzi o relacje międzyludzkie).

Metro Exodus: Sam’s Story jest drugim fabularnym dodatkiem do gry. Tym razem trafiamy do Władywostoku po potężnym tsunami i jako tytułowy Sam próbujemy powrócić w jednym kawałku do Stanów Zjednoczonych. DLC zadebiutowało w zeszłym tygodniu na PC, Xboksie One i PS4.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się