W Fall Guys możecie przebrać się za… a nie, to po prostu bardzo długa fasolka. Nowy strój za darmo

Fall Guys z darmowym, dwuznacznym strojem od odebrania
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Toż to… tak, to bardzo długi stój dla naszych fasolek. Gracze Fall Guys znajdują w swoim ekwipunku nowe darmowe przebranie i wywołuje ono skrajne emocje.

Fall Guys po przejściu na model free-to-play okazało się (ponownie) wielkim hitem, a twórcy za wszelką cenę chcą utrzymać zainteresowanie. I choć na serwerach wciąż jest pełno graczy, nie obyło się bez kontrowersji. Ostatnio echem w internecie odbiły się błędy z wirtualnym sklepem w grze. Wystarczyło tylko wyrazić chęć przymierzenia ubioru, a gra automatycznie go kupowała. Gracze tracili na tym mnóstwo ciężko zarobionej wirtualnej waluty.

Twórcy postanowili naprawić sytuację i zapowiedzieli specjalny program zwrotów. Do tego sklep zostanie przemodelowany, a bug wyeliminowany. W ramach zadośćuczynienia każdy może przebrać się teraz w… czy to? Ale… Uff. Jednak nie. To tylko zwykła fasolka. Jest tylko baaaaaardzo długa.

Skin nazwany Grandis powinien trafić automatycznie do ekwipunku każdego gracza, a nie tylko tych poszkodowanych bugiem. Twórcy zajawili go na Twitterze w bardzo niepokojący sposób, co nie uszło uwadze społeczności. Teraz na Twitterze i Reddicie zaczęło pojawiać się coraz więcej dwuznacznych memów. Dobrze, że nie tylko mi nowy skin kojarzy się z penisem.

Choć w istocie sam skin nie wygląda aż tak niepokojąco, bo jest po prostu wydłużonym kubraczkiem dla naszej fasolki. Grandis, bo tak się nazywa, oferuje jednak coś więcej. Ubranko zmienia kolor! No cóż, to prawdziwy przełom, choć nie wiemy, co może oznaczać dla przyszłości Fall Guys.

Żart rodem z podstawówki na bok – poniżej znajdziecie wspomniany strój w pełnym świetle.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie