Za darmo w PS Plus. Bierz dodatek do uwielbianej gry

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wszyscy posiadacze abonamentu PS Plus mogą skorzystać z okazji i odebrać za darmo uroczy dodatek do gry, która również jest darmowa.

Abonament PS Plus to wiele korzyści, nie tylko granie on-line. Oprócz gier rozdawanych co miesiąc, możemy skorzystać m.in. z okazji na darmowe pakiety/dodatki do znanych produkcji. Tym razem do odebrania czeka coś dla fanów Fall Guys oraz Astro’s Playroom. Wystarczy mieć najtańszy próg Plusa, czyli Essential. Zanim podam link do dodatku, zerknij na tanie doładowania portfela PS Store, z którymi kupisz subskrypcje na 12 miesięcy od 164 zł.

PS Plus najtaniej, jak tylko możliwe

Poniżej podaję przykładowe zestawy kart, które pozwolą kupić PS Plus najtaniej. Jeśli karty na podane kwoty będą wyprzedane, spróbuj kupić inne, klikając w grafikę pod polecanymi zestawami:

  • 164 zł za rok PS+ Essential (zamiast 180 zł w obecnej promocji PS Store) – należy kupić karty 1x140PLN oraz 3x15PLN. Zapłacisz 164 zł z groszami i doładujesz portfel na kwotę 185 zł. Po kupnie Plusa za 180 zł na promocji w PS Store, zostanie jeszcze kilka złotówek w portfelu.
  • 263 zł za rok PS+ Extra (zamiast 300 zł w obecnej promocji PS Store) – tutaj trzeba mieć w portfelu 300 zł. Przydadzą się zatem karty 1x200PLN oraz 1x100PLN Za wszystkie zapłacisz 263 zł z groszami, a doładujesz środki na kwotę 300 zł.
  • 325 zł za rok PS+ Premium (zamiast 360 zł w obecnej promocji PS Store) – wybierz karty 1x200PLN, 1x140PLN oraz 2x15PLN. Za wszystkie zapłacisz 325 zł, a doładujesz portfel na kwotę 370 zł! Po kupnie Plusa w promocji za 360 zł, zostanie jeszcze niemal 10 zł w portfelu.
PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Fall Guys: Pakiet PlayStationPlus Astro’s Play za darmo

Jak wspomniałem, wszyscy posiadacze PS+ Essential mogą pobrać za darmo dodatek do pewnej gry. Mowa o tytule Fall Guys, czyli darmowej grze, która cieszy się dużą popularnością i świetnymi ocenami (81/100 według Metacritic). Dodatek zawiera cały strój Astro oraz kilka mniejszych przedmiotów. Pobierzesz go pod tym adresem:

Dodatek zawiera:

  • Astro (cały strój)
  • Emotka Fala Astro
  • Plakietka Astro
  • Wzór Astro
  • Pseudonim Astro
Fall-Guys-PS-Plus
Fall Guys – dodatek za darmo dla posiadaczy PS Plus Essential.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie