Za darmo, jeśli masz PS Plus. Pobieraj dodatek do genialnej gry

ps plus
Newsy PS4 PS5

Posiadacze abonamentu PS Plus mogą skorzystać z okazji i otrzymać za free dodatek do popularnej i zabawnej produkcji multiplayer.

PS Plus to nie tylko nowe gry na PS5 i PlayStation 4 do pobrania co miesiąc, ale też inne przyjemności. Czasem subskrybenci mogą zgarnąć za darmo dodatki do różnych gier. Dopiero co pisaliśmy o takich prezencikach do Need for Speed Heat oraz Century: Age of Ashes. To jednak nie koniec przyjemności.

PS Plus – 3 prezenty za darmo. Nowy do Fall Guys

Zanim omówię nowe darmowe znalezisko, podrzucam linki do wcześniejszych, które posiadacze PS+ mogą jeszcze odbierać:

Przypominajka za nami, zatem lecę ze świeżutką darmoszką. A jest nią Pakiet Naprawy satelity do darmowej gry Fall Guys. Możecie go pobrać z PS Store pod tym linkiem. Na karcie produktu czytamy, że pakiet pozwoli nam lecieć na orbitę, ciesząc się dwoma strojami, cieszynką i całym mnóstwem kudos. Podano też szczegółową zawartość paczki. Zawiera ona kompletne stroje kosmomechanika oraz inżyniera orbitalnego, cieszynkę Odlot i 2300 kudos. Tak wyglądają wszystkie prezenty:

Oto darmowy pakiet do Fall Guys dla posiadaczy PlayStation Plus

Jestem ciekaw, jak bawicie sie przy darmowym Fall Guys i czy oferowany za darmo dodatek trafi do Waszej biblioteki. Piszcie w komentarzach!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie