Fall Guys z błędem, przez który przedmioty same się kupowały. Twórcy rekompensują darmową skórką

Fall Guys z dziwnym błędem, przez który przedmioty same się kupowały
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Internauci jakiś czas temu zaczęli zalewać twórców Fall Guys skargami na bugi w sklepie gry. Jeden z nich powodował, że przedmioty… automatycznie się kupowały.

Wielbiciele teorii spiskowych mają tutaj niezłe pole do popisu – w końcu deweloperom zależy na tym, aby sprzedawać w sklepie gry jak najwięcej przedmiotów. Choć w internecie zaczęły pojawiać się teorie głoszące, iż nie do końca był to „bug”, a bardziej „ficzer”, twórcy przepraszają i wynagradzają graczom całą sytuację.

Jakiś czas temu losowa wizyta w sklepie z przedmiotami kosmetycznymi w Fall Guys mogła przybrać nieoczekiwany obrót. Zupełnie nowy desing wirtualnego sklepu, usiany był błędami. Jeden z nich wydawał się jednak wyjątkowo poważny. Wystarczyło bowiem przymierzyć daną skórkę, aby ta… sama się kupowała. Poniższe wideo całkiem nieźle obrazuje całą sytuację.

Pewien użytkownik Reddita postanowił zebrać wszystkich poszkodowanych w jedno miejsce. Wspólnymi siłami zaczęli domagać się od Mediatonic zwrotu niesłusznie wydanych wirtualnych pieniędzy. Co najmniej jeden internauta twierdzi, że deweloperzy początkowo opierali się temu. Tłumaczyli, że zgodnie z polityką gry, wszystkie zakupy są jednorazowe i nie można ich cofnąć ani wymienić. No tak, tyle że cała sprawa polega na bugu w sklepie gry, a nie celowym działaniu graczy.

Firma ostatecznie wystosowała przeprosiny i ruszyła z programem zwrotów. Każdy poszkodowany może skorzystać z formularza zwrotu, jeżeli spotkali się z błędem po 21 czerwca. Obiecano również naprawić sklep, aby problem nie powtarzał się w przyszłości. Jako rekompensatę każdy dostanie specjalną skórkę Grandis, która zmienia kolory. Zawsze coś! Jednocześnie przypominamy, iż gra aktualnie jest dostępna zupełnie za darmo i już jej druga premiera okazała się sporym sukcesem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie