Fahrenheit Indigo Prophecy już oficjalnie. Premiera dzisiaj!

Tytuł debiutuje na PC oraz iOS.

Quantic Dream potwierdziło wczoraj wieczorem, że odświeżona wersja gry przygodowej Fahrenheit rzeczywiście powstała, a jej premiera nastąpi 29 stycznia.


Dzisiaj Fahrenheit Indigo Prophecy pojawi się zatem na PC (Windows, Mac, Linux) oraz iOS. W przyszłości doczekamy się również wersji na Androida. A co z innymi sprzętami? Producent podkreśla, że w tej chwili nie ma planów wydania tego tytułu na konsolach stacjonarnych.

Cena gry nie będzie wygórowana.  Na platformie Steam widzimy kwotę 8,99 euro, czyli około 38 złotych. Poznaliśmy również wymagania sprzętowe, które publikujemy poniżej. Niestety podano jedynie minimalną konfigurację. W przypadku iOS do odpalenia tytułu będzie z kolei potrzebny przynajmniej iPad 2, iPad mini lub iPhone 5. Gra dostała również wsparcie dla kontrolerów zewnętrznych.

Fahrenheit Indigo Prophecy dysponuje nieco lepszą grafika w porównaniu do oryginału. Widać to przede wszystkim w podciągniętej rozdzielczości. W każdej chwili możemy przełączyć się pomiędzy starą, a nową oprawą i zobaczyć wszystkie różnice.

Przypominamy, że pierwowzór został wydany w 2005 roku. Fabuła Fahrenheit opowiada o fali niewytłumaczalnych zabójstw. Nagle zwykli ludzie zaczynają mordować innych na ulicach, nie wiedząc, co skłoniło ich do tak brutalnych czynów. Jedną z takich osób jest główny bohater Lucasa Kane.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System: Windows 7, Windows 8
  • Procesor: Intel Core i3, AMD A10
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 512 MB ATI HD4450 / 512 MB nVidia 8800 GT / Intel HD 4400
  • DirectX: Wersja 9.0c
  • Dysk twardy: 15 GB wolnego miejsca

Premierowy zwiastun Fahrenheit Indigo Prophecy

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet