Darmowe Highway Getaway od dzisiaj na iOS oraz Androidzie

Zabawa w ucieczkę.

Gra wyścigowa Highway Getaway – wydawana przez polskie Vivid Games – została udostępniona w sklepach Apple App Store oraz Google Play.

Jest to pierwsza z czterech już ogłoszonych premier 2017 roku. Wspólnie ze studiem Invictus stworzyliśmy ciekawą propozycję dla entuzjastów wyścigów samochodowych. Przejrzysta mechanika i konstrukcja gry oraz świetna grafika powinny przyciągnąć do gry rzeszę wiernych fanów. Po dzisiejszej premierze w Apple App Store i Google Play w najbliższym czasie planujemy rozszerzyć dystrybucję gry o kilka dodatkowych sklepów, w tym na terenie Chin – powiedział prezes Remigiusz Kościelny.

Gra jest darmowa, dlatego odpalając ją trzeba przygotować się na wyświetlanie reklam oraz mikropłatności. Plusem ma być to, że zajmuje mniej niż 100 MB i jest dostępna dla szerokiej gamy urządzeń mobilnych, również tych starszych.

Highway Getaway to wyścigi w stylu endless runnerów, gdzie uciekając przed policją nabijamy kolejne rekordy i zdobywamy kolejne kilometry jednego z trzech naprawdę długich odcinków. Poniżej wrzucamy zwiastun premierowy:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: