Juggernaut Wars dostępne za darmo na system Android

Juggernaut Wars dostępne za darmo na system Android
Filmiki z gier Gry za darmo Mobile Newsy

W dniu premiery dostajemy 28 bohaterów do wyboru.

Wydawca gier My.com ogłasza premierę gry akcji z gatunku fantasy RPG Juggernaut Wars, która od dzisiaj jest dostępna przez Google Play w językach rosyjskim, niemieckim, francuskim, polskim, tureckim i portugalskim. Juggernaut Wars cechuje się dynamicznym systemem walki, a rozgrywkę można toczyć w krótkich sesjach, co pozwala na grę zawsze i wszędzie. Gracze stworzą drużynę ulubionych bohaterów – z 28 dostępnych w dniu premiery – i rozpoczną przygodę w wielkiej kampanii.

W Juggernaut Wars gracze powrócą do świata Haradan, znanego fanom tytułu Juggernaut: Revenge of Sovering. Pierwsza część z 2012 była hitem wśród mobilnych gier RPG i została pobrana kilka milionów razy na całym świecie. Świat Haradan pogrążył się w wojnie domowej, która jeszcze bardziej poróżniła dwie frakcje: League i Cohort. Władca ostatniego miasta, które było w stanie zapewnić pokój, zaginął w podejrzanych okolicznościach. Jedynie drużyna bohaterów, kierowana przez gracza, może przywrócić ład w Haradan, przemierzając pustkowia i lasy, i odkrywając jego tajemnice.

Główne funkcje gry:

  • Akcja gry toczy się w uniwersum Juggernaut: Revenge of Sovering.
  • Gracz tworzy własną drużynę, mając do wyboru licznych nieustraszonych bohaterów, posiadających unikatowe umiejętności. Dodatkowo mogą być oni wyposażani w lepszą broń, poprawiającą ich zdolności bojowe i nadającą im jeszcze bardziej wyjątkowy charakter.
  • Strategiczna walka toczy się na różnorodnych, kolorowych arenach, zaprezentowanych w grafice 3D.
  • Gra posiada zróżnicowane tryby, a w tym: kampanię opartą na wydarzeniach w grze, tryb PvP z epickimi walkami pomiędzy klanami oraz tzw. Trials, w których gracze walczą ramię w ramię z przyjaciółmi przeciwko specjalnym potworom w wojnach światów.

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie