Europejska premiera Shin Megami Tensei 4 znowu przesunięta. Czekamy już ponad rok!

Producenci tłumaczą się drobnymi problemami technicznymi.

Shin Megami Tensei 4 to opracowana przez japoński zespół Atlus gra RPG. Tytuł pojawił się na Nintendo 3DS w maju zeszłego roku, dwa miesiące później wylądował w USA, a w Europie… znowu musimy czekać jeszcze dłużej.


Twórcy poinformowali właśnie, że europejska premiera SMT 4 zostanie przesunięta. Zamiast września, o którym wcześniej wspominano, proponują koniec października. – W ostatniej chwili natknęliśmy się na kilka problemów i musimy je naprawić. Biorąc pod uwagę obecny kalendarz prac, wygląda na to, że SMT4 pojawi się w Europie pod koniec października – wyjaśnia John Hardin z Atlus.

Hardin ma świadomość, że nikt nie lubi opóźnień, a europejscy fani czekają już bardzo długo na ten tytuł. – Dlatego ubolewamy, że jesteśmy zmuszeni odłożyć premierę na później. Zaznaczył również, że zespół pracujący nad konwersją robi co może, byśmy dostali SMT 4 jak najszybciej.

Shin Megami Tensei 4 ma kosztować na Starym Kontynencie 20 euro i dostaniemy go w wersji elektronicznej z wszystkimi DLC. Twórcy postawili na mroczne klimaty post-apokaliptyczne. Akcja rozgrywa się w mieście, które zostało opanowane przez demony. Co ciekawe, gra pozwala na swobodną eksplorację w pełni trójwymiarowego świata. Wówczas obserwujemy wszystko zza pleców bohatera. Kiedy przyjdzie nam stanąć do walki, wszystko rozgrywa się turowo z perspektywy FPP.

Shin Megami Tensei 4 – zobaczcie jak wygląda

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet