Nowy hit w Xbox Game Pass. Kolejna odsłona kultowej serii dostępna

Xbox Game Pass
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Dopiero co zakończyliśmy styczeń pełen świetnych gier w Xbox Game Pass, a popularny abonament ma już coś ciekawego z okazji nowego miesiąca. Drugi dzień lutego to nowa, mocna propozycja w popularnej usłudze. Już teraz możecie pobrać na dyski konsol i PC premierowe wydanie odświeżonej odsłony kultowej serii. To kolejna gra, która w abonamencie Microsoftu wylądowała na premierę.

Xbox Game Pass – nowa gra dołączyła do usługi

Microsoft już jakiś czas temu zapowiadał, że wiele nowych i świetnych gier pojawiać się będzie w usłudze Xbox Game Pass zaraz na premierę. Wiemy, że część z nich to szalenie wyczekiwane produkcje, ale nie brak też bardziej specyficznych, choć równie interesujących produkcji. Idealnym przykładem jest gra, która na rynku zadebiutowała dokładnie dziś, czyli 2 lutego 2024 roku. Jeżeli jesteście subskrybentami usługi Microsoftu, to już teraz możecie skorzystać z zupełnie nowej produkcji.

Tytuł ten to Persona 3 Reload, czyli odświeżona odsłona kultowej serii, która jest tak samo świetna, jak pierwowzór. Gra pojawiła się na rynku na kilku platformach. Mowa o PS5, Xbox Series X|S i PC, ale także Xbox One i PS4. Posiadacze pecetów i konsol Microsoftu mogą zagrać w ten tytuł bez dodatkowych opłat:

Choć seria ta nie jest specjalnie popularna w naszym kraju, to na pewno warto sprawdzić ten uznany tytuł. Gra pozwala nam wcielić się w jednego z uczniów japońskiej szkoły, który edukację łączy z conocnym rozprawianiem się z potworami. To idealne połączenie schematu high school drama i jRPG w najlepszej możliwe formie.

Jeżeli interesuje was więcej wieści na temat nowych gier za darmo w abonamencie Microsoftu, to zapraszamy do naszego działu o Xbox Game Pass.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie