Kit Harrington i Gemma Chan w filmie Eternals

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Kit Harrington i Lia McHugh w wyciętej scenie z filmu Eternals

W sieci pojawiła się wycięta scena z filmu Eternals. Materiał jest poświęcony postaciom Sprite i Dane’a Whitmana.

Film produkcji Marvela zadebiutował w kinach w październiku 2021 roku i spotkał się z mieszanymi, choć w większości pozytywnymi recenzjami. Niedługo pojawi się również na platformie Disney+ i to z tej okazji w sieci można zobaczyć jedną ze scen wyciętych z ostatecznej wersji filmu. Zobaczcie sami:

Film Chloé Zhao opowiada o przedwiecznej rasie nieśmiertelnych superbohaterów, którzy zamieszkują Ziemię i starają się prowadzić na niej normalne życie. W wyniku działań przedstawionych w całym MCU muszą jednak ujawnić swoją obecność i stanąć do walki.

Eternals wyróżnia się doskonałą obsadą. W poszczególnych rolach pojawiają się tu m.in. Richard Madden, Gemma Chan, Angelina Jolie, Salma Hayek, Kit Harrington, Kumail Nanjiani, Lia McHugh, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff, a także Barry Keoghan. W scenie po napisach zadebiutował natomiast Harry Styles.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się