Eternals - grupa superbohaterów na plaży

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Nowa postać na oficjalnym plakacie Eternals. Marvel nawiązuje do sceny po napisach

Na Twitterze Marvel Studios zaprezentowano nowy plakat związany z Eternals. Widać na nim postać, która pojawiła się w scenie po napisach filmu.

Od premiery Eternals minęły już dwa tygodnie, twórcy filmu zatem mogli ujawnić, jaka nowa postać znalazła się w dodatkowej scenie. Jest nią Eros, grany przez Harry’ego Stylesa:

Udział piosenkarza i aktora udało się zachować w tajemnicy aż do premiery filmu. Teraz już wiadomo, że wcielił się w Erosa, znanego również jako Starfox. Jest on przedstawicielem rasy Eternals, a także bratem Thanosa. Jego mocą jest umiejętność kontrolowania emocji innych. W komiksach był członkiem Avengers, w filmie natomiast proponuje swoją pomoc w odszukaniu zagubionych w przestrzeni kosmicznej postaci.

Film można nadal zobaczyć w kinach, choć po dwóch tygodniach od premiery zbiera mieszane recenzje. Emocje budzi m.in. orientacja jednego z bohaterów i to ta kwestia może odpowiadać za część negatywnych opinii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%