Eternals 2 może powstać mimo słabych ocen pierwszej części. Troll Pip się wygadał?

Eternals 2 jednak powstanie? Troll Pip mógł się wygadać
Baza filmów Filmy Newsy Uniwersum

Wygląda na to, że pomimo dość słabych jak na MCU recenzji pierwszej części, Eternals 2 jednak powstanie.

Całość nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, traktujemy ją zatem jako plotkę. Źródło wydaje jednak dość wiarygodne, bo jest nim Patton Oswalt, czyli aktor dubbingowy podkładający głos trolla Pipa w pierwszej odsłonie filmu. W rozmowie z The Today Show komik wyjawił:

„Ogłosili, że będzie sequel Eternals. Wyreżyseruje go Chloé Zhao. Mam nadzieję, że będzie w nim więcej przygód Starfoksa i Pipa”.

Rzeczywiście, scena w trakcie napisów pierwszej części sugerowała, że twórcy od początku mieli Eternals 2 w planach. Jako że filmu nie ogłoszono oficjalnie, a odsłona z ubiegłego roku spotkała się z mieszanym odbiorem, trudno było powiedzieć, czy „dwójka” dostanie zielone światło. O ile sprawdzą się słowa Pattona Oswalta, możemy mimo wszystko liczyć na kontynuację przygód.

Scena w trakcie napisów pokazywała wspomnianego trolla Pipa oraz Starfoksa (Harry Styles) pojawiających się na statku, którym podróżują niektórzy członkowie Eternals. Z wypowiedzi Starfoksa (czyli Erosa, brata Thanosa) wynika, że przybyli, by pomóc grupie uratować ich przyjaciół. Niewykluczone, że to właśnie te wydarzenia mogłyby stać się główną osią fabuły sequelu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie