Eternals 2 może powstać mimo słabych ocen pierwszej części. Troll Pip się wygadał?

Eternals 2 jednak powstanie? Troll Pip mógł się wygadać
Baza filmów Filmy Newsy Uniwersum

Wygląda na to, że pomimo dość słabych jak na MCU recenzji pierwszej części, Eternals 2 jednak powstanie.

Całość nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, traktujemy ją zatem jako plotkę. Źródło wydaje jednak dość wiarygodne, bo jest nim Patton Oswalt, czyli aktor dubbingowy podkładający głos trolla Pipa w pierwszej odsłonie filmu. W rozmowie z The Today Show komik wyjawił:

„Ogłosili, że będzie sequel Eternals. Wyreżyseruje go Chloé Zhao. Mam nadzieję, że będzie w nim więcej przygód Starfoksa i Pipa”.

Rzeczywiście, scena w trakcie napisów pierwszej części sugerowała, że twórcy od początku mieli Eternals 2 w planach. Jako że filmu nie ogłoszono oficjalnie, a odsłona z ubiegłego roku spotkała się z mieszanym odbiorem, trudno było powiedzieć, czy „dwójka” dostanie zielone światło. O ile sprawdzą się słowa Pattona Oswalta, możemy mimo wszystko liczyć na kontynuację przygód.

Scena w trakcie napisów pokazywała wspomnianego trolla Pipa oraz Starfoksa (Harry Styles) pojawiających się na statku, którym podróżują niektórzy członkowie Eternals. Z wypowiedzi Starfoksa (czyli Erosa, brata Thanosa) wynika, że przybyli, by pomóc grupie uratować ich przyjaciół. Niewykluczone, że to właśnie te wydarzenia mogłyby stać się główną osią fabuły sequelu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie