Epidemia niedługo opanuje Rainbow Six Siege. Zobaczcie, co możecie na tym ugrać

Zapowiada się naprawdę interesująco.

Pisaliśmy dzisiaj o czterech edycjach Rainbow Six Siege, które zostały przygotowane przez Ubisoft specjalnie na Rok 3 strzelaniny. To jednak nie wszystkie wieści od dewelopera.

Jak wiemy nie od dzisiaj, w pierwszym sezonie Roku 3 w Rainbow Six Siege weźmiemy udział w wydarzeniu Epidemia (Outbreak). Na oficjalnej stronie gry pojawiły się szczegóły, które prezentują się następująco:

Niewielkie miasteczko Truth or Consequences w Nowym Meksyku atakuje nieznana choroba. Zagrożenie jest tak duże, że władze decydują się objąć kwarantanną całą miasto wraz z przebywającymi w nim cywilami i żołnierzami. Na zewnątrz wycieka bardzo mało informacji, a pewne jest tylko to, że sytuacja stała się bardzo poważna.

Outbreak (Epidemia) to trwające cztery tygodnie wydarzenie, w ramach którego wszyscy użytkownicy Rainbow Six będą mogli połączyć siły z dwójką znajomych, by wspólnie stawić czoła tajemniczemu zagrożeniu. To darmowe wydarzenie rozpocznie się wraz z premierą aktualizacji inaugurującej pierwszy sezon Roku 3.

W ciągu tych czterech tygodni dostępna będzie niepowtarzalna kolekcja najnowocześniejszych przedmiotów zmiany wyglądu z serii HazMat. Wyposażenie to znajdzie się w Pakietach Outbreak.

Pakiety Outbreak.

Zgodnie z tym, co od początku obiecywaliśmy, Pakiety Outbreak nie będą zawierały żadnych przedmiotów wpływających na przebieg rozgrywki, a jedynie elementy kosmetyczne.

Na Kolekcję Outbreak składa się 50 niepowtarzalnych przedmiotów, wśród których nie ma żadnych duplikatów. Oznacza to, że jeśli zbierzecie 50 Pakietów Outbreak, to macie gwarantowaną całą kolekcję, w tym Elitarny uniform. W pakietach znajdą się uniwersalne i niepowtarzalne skórki broni, osprzęt głowy, mundury, ozdoby, a także dostępny wyłącznie w ramach kolekcji Elitarny uniform na bieżący sezon. I choć unikatowe umundurowanie będzie dostępne wyłącznie w Pakietach Outbreak, to już po rozpoczęciu wydarzenia do bezpośredniej sprzedaży trafi jego standardowa wersja. W pakietach znajdziecie wyłącznie przedmioty rzadkie, epickie i legendarne, a żadna ich zawartość nie będzie pokrywała się z zawartością Pakietów Alfa.

Pakiety Outbreak.

Pakiety Outbreak są do nabycia w cenie 300 Kredytów R6 za sztukę. Jak już wspominaliśmy, w toku rozgrywki będzie można zdobyć też kilka innych nagród związanych z tym wydarzeniem, ale będą one przyznawane na innych zasadach, które ujawnimy w późniejszym terminie.

Wszyscy użytkownicy, którzy zalogują się do gry podczas wydarzenia Outbreak od razu otrzymają cztery Pakiety Outbreak. Ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z grą i kupili Edycję Rozszerzoną tuż przed lub w trakcie wydarzenia, otrzymają 10 pakietów przypisanych do tej Edycji plus cztery za zalogowanie się w trakcie wydarzenia. Użytkownicy, którzy kupią Edycję Rozszerzoną po zakończeniu wydarzenia, także otrzymają 10 Pakietów Outbreak.

Kolekcja Outbreak będzie zawierała przedmioty do zmiany wyglądu dla następujących operatorów:

 • Dwaj operatorzy Chimery
 • Smoke
 • Ying
 • Buck
 • Kapkan
 • Hibana
 • Zofia
 • Fuze
 • Ash
 • Doc
 • Thermite
 • Tachanka
 • Glaz

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.