Epicki zwiastun A Plague Tale: Innocence. Szykuje się niesamowita przygoda

Asobo Studio oraz Focus Home Interactive prezentują fabularny zwiastun A Plague Tale: Innocence. Mamy nadzieję, że gra zachowa ten niesamowity klimat.

14 maja tego roku na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One trafi przygodowa gra akcji z elementami skradanki A Plague Tale: Innocence. Choć tytuł nie jest szumnie reklamowany, prezentuje się naprawdę ciekawie i może nas zaskoczyć przejmującą, pełną dramatyzmu opowieścią. A i graficznie prezentuje się niczego sobie. Deweloperzy pochwalili się właśnie materiałem prezentującym fabułę gry, który jest przeplatany fragmentami rozgrywki. Całość robi bardzo dobre wrażenie i oby czar nie prysł po premierze gry. Kto już teraz uważa A Plague Tale: Innocence za pewniak, może składać pre-order:

A Plague Tale: Innocence to gra przesiąknięta brutalnością i mrokiem. Odpalając tytuł poznamy historię rodzeństwa osieroconego przez Inkwizycję w alternatywnej wersji XIV-wiecznej Francji. Tytuł nie zamierza jednak odwzorowywać mrocznych czasów w sposób realistyczny, ponieważ spotkamy się tutaj z elementami nadprzyrodzonymi.

Rodzeństwo – Amicia oraz jej młodszy pięcioletni brat Hugo – będą musieli nie tylko przeżyć w świecie opanowanym przez czarną śmierć. Ich głównym celem będzie odnalezienie matki. Zapowiada się ekscytująca przygoda. Oby deweloperzy stanęli na wysokości zadania i dali nam mocny kawałek fabuły!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.