Enemy Front w multi? Tak się prezentuje

Enemy Front w multi? Tak się prezentuje
Newsy PC PlanetaTV PS3 X360
enemy-frontJuż w przyszłym tygodniu będziemy mogli wcielić się w Roberta Hawkinsa i dokopać kilku szkopom, stając na barykadach w czasie Powstania Warszawskiego.
Oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, chłopaki ze studia CI Games przygotowali coś dla maniaków gry sieciowej. Nowy trailer Enemy Front, który możecie odpalić poniżej, skupia się właśnie na tym trybie. Zacięte walki prezentują się dynamicznie, choć nie ma się co oszukiwać: to po prostu kolejny klon FPS-a, który powiela rozwiązania z klasyków gatunku, jak Medal of Honor i Call of Duty. Czy to jednak źle? Wiadomo, liczy się dobry gameplay. Jeśli produkcja polskiego studia CI Games nie zawiedzie, może liczyć na pełne serwery graczy. O wartości tytułu przekonamy się już wkrótce. Światową premierę Enemy Front  zaplanowano na 10 czerwca. Europa dostanie grę trzy dni później.

Enemy Front w trybie multi

Enemy Front zmierza na konsole poprzedniej generacji: PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Będzie również edycja na blaszaki. Do odpalenia tytułu na PC (w zalecanej konfiguracji) wystarczy procesor Intel Core 2 Quad 2 GHz, 4 GB pamięci RAM oraz karta grafiki GeForce GTX 460. Podczas rozgrywki wcielimy się w Roberta Hawkinsa - Amerykanina polskiego pochodzenia. Robert jest korespondentem wojennym, który przybył do pogrążonej wojną Europy, by relacjonować wszystkie wydarzenia. Enemy Front - choć skupia się przede wszystkim na ukazaniu Powstania Warszawskiego - pozwoli nam odwiedzić również inne regiony naszego kontynentu. Część misji rozegra się w Norwegii, Francji oraz Niemczech.

Zainteresowani grą? Tutaj znajdziecie więcej informacji oraz pozostałe zwiastuny

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie