Elex 2 trailer fabularny

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Nowy trailer Elex II od ojców Gothica. To dramat wymieszany z akcją

Było niemal pewne, że Piranha Bytes pokaże coś nowego z Elex II i tak się stało. Tym razem twórcy chcą nas zainteresować aspektem fabularnym gry.

Jesteśmy już po konferencji THQ Nordic 10th Anniversary. Najjaśniejszym punktem imprezy na pewno był film z nadchodzącej kontynuacji RPG od studia Piranha Bytes. Ojcowie serii Gothic przygotowali dla nas interesujący zwiastun Elex II, który omija kwestie surowego gameplay’u, ale zapoznaje nas z główną fabułą.

Na pierwszym planie możemy zobaczyć Jaxa i jego rodzinkę, grupę berserków, kilka scen akcji rozgrywających się na planecie Magalan, która stoi u progu nowego niebezpieczeństwa. Anomalie odczytane przez pierwszoplanowego bohatera utwierdzają go w przekonaniu, że trzeba przygotować na najgorsze, lecz nikt nie traktuje go zbyt poważnie.

Trailer fabularny niestety nie zdradza, kiedy miałaby odbyć się premiera Elex II. Pewne jest tylko to, że gra zadebiutuje na starej i nowej generacji konsol oraz PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się