Dziś wielki pokaz DLC do Elden Ring. Wyciekła data premiery i cena nowego wydania

Elden Ring: Shadow of the Erdtree z datą premiery i pokazem | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

From Software potwierdziło w social mediach, że Elden Ring: Shadow of the Erdtree dostanie dziś zwiastun. W sieci są już przedwczesne informacje.

Okazuje się, że data premiery Elden Ring: Shadow of the Erdtree wyznaczona została na 21 czerwca 2024 roku. Tak przynajmniej twierdzi jeden z najbardziej wiarygodnych insiderów, billbil-kun. Zapowiada on również parę “niespodzianek” i inne szczegóły nowego wydania gry.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree z pokazem, datą premiery i ceną

Po pierwsze – From Software potwierdziło, że szczegóły pierwszego dodatku do gry, wraz z jego datą premiery i pierwszym zwiastunem dostaniemy dziś. Pokaz ma odbyć się o godzinie 16:00 czasu polskiego, więc nie trzeba długo czekać. Fani pozycji zapewne już po pracy będą mogli cieszyć się nowym materiałem z rzekomo gigantycznego dodatku.

Na Dealabs pojawiły się jednak konkrety. Nie są one niczym oficjalnym, a to przecieki od billbil-kuna, czyli bardzo wiarygodnego źródła. Jego zdaniem data premiery dodatku została wyznaczona na 21 czerwca bieżącego roku. Dostaniemy “więcej niespodzianek”, choć nie do końca wiemy, czego mają dotyczyć.

Chociaż nie jesteśmy w 100% pewni, uważamy, że DLC do Elden Ring zostanie wydane 21 czerwca 2024 r. Powodem, dla którego nie jesteśmy pewni, jest fakt, że 21 czerwca 2024 r. odpowiada dacie premiery kilku edycji specjalnych gry na różnych platformach. Oto lista tych edycji specjalnych:

– Elden Ring (DLC w zestawie) – Goty Edition (Gra Roku): 79,99 euro (kopia fizyczna dostępna na PS5 i Xbox Series X)

– Elden Ring (DLC w zestawie) – Edycja kolekcjonerska: 259,99 euro (kopia fizyczna dostępna na PC, PS5 i Xbox Series X)

– informuje insider

Wygląda więc na to, że cena nowego wydania może być bardzo wysoka. 80 dolarów to ponad 300 zł. W zestawie mamy dostać DLC, ale sama gra liczy już sobie dwa lata. Kolekcjonerska to już kompletnie zaporowa cena, choć zależy, co znajdziemy w środku. Osobną kwestią pozostaje cena samego dodatku, bo od tego również może zależeć jego popularność. Niemniej wygląda na to, że skoro nowe edycje zadebiutują w czerwcu, wtedy też najpóźniej powinno ukazać się oczekiwane Shadow of the Erdtree.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie