Dziś premiera Elden Ring. Recenzje, garść porad oraz linki do sklepów, w których kupicie grę

Elden Ring - jeden z bossów z gry, który ma głowę smoka zamiast ręki
Newsy

Fani From Software wyczekiwali tego dnia od dawna. Elden Ring w końcu ukazał się na rynku. Tutaj prezentujemy Wam najważniejsze informacje o premierze tytułu.

„Oooohh” – zagrzmiał Reddit i wszyscy entuzjaści gier soulslike.

Powstań, zmatowieńcze w Elden Ring

No to co? Gotowi, aby poznać moc Eldeńskiego Kręgu? From Software wydało w końcu wielce oczekiwaną produkcję. O ile osobiście nie martwiłem się o jej jakość, opinie recenzentów i tak dość mocno mnie zaskoczyły. Tytuł z miejsca stał się jedną z najlepiej ocenianych gier w historii. Ba, zachwytów nie brakowało nawet u naszego recenzenta. Zresztą, przeczytajcie sami.

Problem w tym, że fani niekoniecznie są tak entuzjastycznie nastawieni. Oczywiście, chwalą rozgrywkę, projekt świata i wykonanie otwartego świata, ale PeCetowcy muszą mierzyć się z licznymi problemami. From Software na szczęście zapowiedziało już kolejne aktualizacje.

Co, gdy opinie nastroiły Was pozytywnie, a wciąż nie kupiliście własnej kopii gry? Nie ma problemu, tytuł możecie znaleźć w polskich sklepach z elektroniką:

Powyżej znajdziecie wersje na każdą platformę – PC, Xbox One, Xbox Series X i S oraz PlayStation 4 i PS5. Fani pudełek na PC mogą czuć się nieco rozczarowani, bo większość sklepów najwyraźniej wyprzedała się z takich wydań. Nie ma się co dziwić, bo „Edycja Premierowa” zawiera szereg dodatków, w tym naszywkę, naklejki i plakat. Jeżeli gdziekolwiek napotkacie na takie wydanie – znacznie lepiej zainteresować się nim, aniżeli klasyczną wersją (która jest w tej samej cenie).

Jeżeli dopiero zaczynacie swoją przygodę z pozycją – oto 15 porad naszego redaktora na start i to bez spoilerów. Warto przeczytać, jeżeli chcecie nieco łatwiej wejść w tę trudną produkcję.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie