Fenomenalny mod z widokiem FPP do Elden Ring. Efekt jest zdumiewający

Elden Ring z abstrakcyjnie fantastycznym modem FPP. Genialny efekt
Newsy PC

Elden Ring w końcu otrzymał takiego “prawdziwego” moda FPP. Odnoszę wrażenie, że w tej konwencji gra mocno przypomina nieco zapomniane Dark Messiah of Might & Magic.

First Person Souls to mod do Elden Ring, który wydaje się najdoskonalszą próbą ujęcia fantastycznego świata z gry w konwencji FPP. Twórcy zaprezentowali do tego świetny zwiastun, który wydaje się stworzony niemal przez profesjonalistów. Wszystko to nastraja naprawdę pozytywnie, a ja już pobieram tę modyfikację, do czego zachęcam każdego z Was.

Elden Ring może i setki godzin zabawy, ale przeniesienie się na widok FPP drastycznie zmienia cały “feeling” gry. Kto mógłby spodziewać się, że tytuł od From Software może wyglądać tak skrajnie inaczej? Z reguły takie mody (jak choćby przy Spider-Manie FPP) po prostu otwierają dodatkową, ciekawą opcję zabawy. Tym razem jednak świat Ziem Pomiędzy wydaje się czymś zupełnie innym, a może przemawia za mną nostalgia?

Wszystko przez to, że modyfikacja bardzo mocno kojarzy się z grami pokroju King’s Field, czyli prekursora całego gatunku soulslike. From Software przed laty dłubało z taką ideą, ale dopiero nadejście Miyazakiego i era Demon’s Souls otworzyły ich na zupełnie nowy rozdział w historii studia. Zbaczam trochę z tematu, ale muszę też podkreślić, że modyfikacja kojarzy się również z nieco zapomnianym, a wciąż cudownym i kultowym Dark Messiah of Might & Magic.

Modyfikację FPP do Elden Ring pobierzecie z tego miejsca. Na szczęście jest zupełnie darmowa i nie musicie za nią płacić ani grosza. To co? Zaczynacie grę raz jeszcze, tym razem “z bliska”? W oczekiwaniu, rzecz jasna, na zapowiedziany już dodatek.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie