EA Sports FC 24 otrzyma dodatek UEFA Euro 24 zupełnie za darmo

EA Sports FC 24
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Piłkarska gra EA Sports FC 24 otrzyma darmowe rozszerzenie. Dodatek UEFA Euro 24 (jak nazwa wskazuje) będzie dodawać do gry zawartość związaną z turniejem rozgrywanym w przyszłym roku. Gracze mogą liczyć na sporo zawartości w trybie Ultimate Team, w tym również sezonowe karty i specjalne wyzwania dla fanów.

EA Sports FC 24 i darmowe DLC

Ważne wydarzenia w świecie piłki nożnej od zawsze były istotnym elementem gier z serii FIFA. Nie inaczej będzie w przypadku EA Sports FC 24, czyli wydanej w 2023 kontynuacji kultowej gry piłkarskiej, choć pod inną marką. Electronic Arts zadbało o to, aby gracze mogli poczuć magię nadchodzącego turnieju. W przyszłym roku latem rozegrane zostaną mistrzostwa Europy, z tej okazji do gry trafi nowa zawartość.

Gracze będą mogli skorzystać z darmowego dodatku, który pojawi się w grze w ramach aktualizacji. Z tej okazji można spodziewać się masy wyzwań i nowej zawartości w trybie Ultimate Team. Na pewno nie zabraknie nowych, okolicznościowych kart, wyzwań budowania składów (SBC) czy specjalnych trybów rozgrywki.

UEFA Euro 2024 to jeden z najbardziej tętniących życiem i ekscytujących turniejów piłkarskich na świecie i jesteśmy podekscytowani, że ogromna społeczność gry od EA na całym świecie będzie miała szansę wziąć udział w turnieju w tak autentycznym środowisku gier.

Guy-Laurent Epstein, dyrektor marketingu UEFA

Współpraca z UEFA jest dla EA Sports kluczowa. W jej ramach gra może otrzymywać treści związane m.in. z rzeczonymi mistrzostwami, czy też rozgrywkami Champions League. Od momentu rozstania z FIFĄ, w grze nie uświadczymy już najpewniej licencjonowanych wydarzeń na temat np. mundialu.

Jak wam się podoba tegoroczna FIFA EA Sports FC 24? Gra sprzedała się dobrze i w zasadzie dalej jest rozwijaniem konceptu opracowanego przed laty. Ot, inna marka, podobna zawartość. Tak samo jak zawsze, największą popularnością cieszy się tryb Ultimate Team. Połączenie kart, zbieractwa i wyzwań z piłką nożną to istny strzał w dziesiątkę. Do tej pory nikt inny nie zrobił tego lepiej — czy nam się to podoba, czy też nie.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie