Żegnamy EA Access i Origin Access, witamy EA Play

Żegnamy EA Access i Origin Access, witamy EA Play
Newsy PC

Electronic Arts zmienia nazwę swojej usługi informując jednocześnie, że EA Play będzie dostępne na platformie Steam od 31 sierpnia.

EA Access i Origin Access Basic zmienią nazwę na EA Play, a Origin Access Premier stanie się EA Play Pro. Nowe platformy zyskają również odświeżony wygląd.

Wszystkie korzyści (okresy próbne dla nowych gier EA, 10% rabatu przy zakupach pełnych wersji gier w formie cyfrowej, a także biblioteka najlepszych tytułów) będą dostępne dla użytkowników również w nowej usłudze.

Electronic Arts zaznacza również, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy w ręce graczy oddanych zostanie jeszcze więcej korzyści, poczynając od ekskluzywnych wyzwań w grach i comiesięcznych nagród w ramach wybranych tytułów.

EA Play jest już dostępna na Xbox One, PlayStation 4 oraz na komputerach PC poprzez Origin, a 31 sierpnia zostanie uruchomiona na Steamie.

Członkowie EA Play otrzymają różnorakie benefity dla najnowszych tytułów EA:

  • Gracze Madden NFL 21 rozpoczną sezon 21 sierpnia, a także skorzystają z EA Play Challenges, pakietu startowego w Madden Ultimate Team, trzech pakietów Gold Team Fantasy Packs oraz dodatkowych korzyści w grze, które dadzą im przewagę na boisku.
  • Gracze FIFA 21 otrzymają od 1 października wczesny dostęp do testów, wraz z wyzwaniami przedpremierowymi, które odblokują dodatkowe korzyści przez cały sezon, w tym bonusy FIFA Ultimate Team Season Objective XP.
  • Gracze Star Wars: Squadrons otrzymają benefity w formie przedmiotów kosmetycznych, takich jak kask Interceptor Elegance i zestaw do malowania statku Ashen Monarch.

Subskrybenci będą mogli również wypróbować wybrane nowe gry przez 10 godzin, a postęp rozgrywki zostanie zapisany dla tych, którzy zdecydują się na zakup pełnej wersji, aby kontynuować tam, gdzie skończyli. Subskrybenci zaoszczędzą także na zakupach cyfrowych, z 10% zniżką na pełne gry, przepustkach sezonowych, pakietach punktów i DLC. Członkowie EA Play będą również pierwszymi, którzy wypróbują nowe doświadczenie, obecnie dostępne jako Origin Beta.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie