Recenzje Star Wars Jedi Upadły Zakon i wersja próbna w EA i Origin Access. Złe wieści

0 komentarzy

Electronic Arts nie chce, by recenzje Star Wars Jedi Upadły Zakon pojawiły się przed premierą gry. Co więcej, tytuł nie będzie dostępny w wersji trial dla abonentów usług EA Access i Origin Access.

Czego obawia się Electronic Arts? Recenzje Star Wars Jedi Upadły Zakon pojawią się w sieci dopiero w dniu premiery gry, a ta nie będzie nawet dostępna przedpremierowo jako wersja próbna w EA i Origin Access. Zazwyczaj abonenci usługi mogą sprawdzać nowe gry przez 10 godzin, lecz w przypadku nadchodzącego Star Wars Elektronicy mówią „nie”.

Opinie o Star Wars Jedi Upadły Zakon przed premierą? Bo spoilery…

Electronic Arts informuje na Twitterze, że nie udostępni gry przedpremierowo jako trial w usługach EA i Origin Access, ponieważ obawia się, że gracze sypną spoilerami, zdradzając fabułę gry i psując tym samym zabawę innym.

Darmowa wersja próbna nie zostanie udostępniona nawet po premierze gry. Spokojnie jednak – jeśli posiadacie Origin Access Premier (droższa wersja abonamentu), będziecie mogli zagrać w tytuł na premierę, czyli 15 listopada.

Zatem wszystko rozwiąże się dopiero w dniu premiery Star Wars Jedi Upadły Zakon, kiedy to pojawią się recki, a gracze sami wezmą w obroty nowego Star Warsa. W sieci nie brakuje już opinii, że Electronic Arts wcale nie chce uchronić nas przed spoilerami, lecz nie jest pewne co do jakości produkcji. Wy wątpicie, czy pre-order już poleciał?

Dla przypomnienia: Star Wars Jedi: Upadły zakon to nowa grą akcji z perspektywy trzeciej osoby od Respawn Entertainment. W tej grze fabularnej dla jednego gracza wcielasz się w Padawana Jedi, który cudem uchronił się przed czystką zapoczątkowaną rozkazem 66 bezpośrednio po wydarzeniach z kinowych Gwiezdnych Wojen: Części III – Zemsty Sithów.

Gra zadebiutuje 15 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się